Проход по ссылкам навигации
Головна
Про нас
Передплата
Реєстрація
Контакти
Інформація
Проход по ссылкам навигации
Наші Рубрики
Календар
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
Розширений пошук
Авторизація
Опитування
Суспільство

Сніг сходить разом з асфальтом

 Щороку в країні погіршується стан автомобільних доріг. Перепади від морозу до відлиги постійно знищують дорожнє покриття. Це вже відчули столичні водії. Вони переконують: нині неможливо знайти жодної дороги, де немає великих вибоїн. Щоб переконатися в цьому, кореспондент «Голосу України» проїхався вулицями міста.

Оскільки найбільше нарікань лунає на адресу Харківського шосе, саме звідти і розпочалася екскурсія. Відрізок шляху від станції метро «Харківська» до станції «Дарниця» дорогою назвати важко. Вибоїни починаються від Інституту хімії. Тут майже кожні два метри ями. Особливо великі і глибокі — в районі Ленінградської площі. Для автолюбителів такий стан вулиці — це катастрофа. Особливо це відчутно вранці, коли вони, поспішаючи на роботу, намагаються різними способами об’їхати їх, що призводить до аварій або заторів. Швидкість транспорту тут не перевищує 20—30 км на годину.
З початку року водій маршрутки № 45 Володимир уже двічі побував на станції техобслуговування.
— Останній раз невдача спіткала мене на Ленінградській площі, — каже чоловік. — Їхав обережно, десь 40—50 кілометрів на годину. Адже в маршрутці було повно людей. Однак раптом перед автомобілем побачив велику яму. Оминути не встиг, тож влетів просто в неї. Результат — зламалася підвіска передньої осі.
До вибоїн на столичних дорогах додається ще один головний біль для водіїв — ділянки, які перебувають у просто жахливому стані. Так, автолюбителі Дарницького району вже кілька років змушені діставатися до своїх домівок через аварійний міст на вулиці Зрошувальній, 17. На цьому відрізку шляху майже немає асфальту. Зате ям глибиною 20—40 см удосталь.
— Нещодавно зламав диск на передньому колесі, — розповідає житель цього району Іван. — На ремонт витратив близько 300 гривень. Нині цей міст — справжній іспит на міцність автомобіля і нервів водія. Однак нічого не вдієш. Іншої дороги просто немає. А численні наші звернення до міської влади не дали ніяких результатів.
Не краща сьогодні ситуація з дорогами і в центрі столиці. Кореспондентові «Голосу України» вдалося спостерігати таку картину. На перехресті бульвару Шевченка та вулиці Комінтерну водії зупинялися біля великої ями. Об’їхати її не було можливості. Вони спочатку виходили з автомобіля, щоб оцінити ситуацію, а вже потім проїжджали перешкоду.
— Стан доріг просто катастрофічний, — обурюється таксист Андрій Миколайович. — Великі вибоїни не тільки на околицях, а й у центрі міста. Одеську та Житомирську траси взагалі не описати. На них швидше пройдеш, ніж проїдеш.
У Київавтодорі про ці проблеми знають. Однак поки що нічого вдіяти не можуть. Лагодити дороги будуть, коли середньодобова температура перевищить +5 градусів. Така технологія роботи з асфальтом. Нині латають дірки лише спеціальним «холодним асфальтобетоном». Ями вже запломбували на Московському та Південному мостах.
Не витримують критики дороги і в інших регіонах нашої країни. Практично всі вони — наче після бомбардування. А не за горами проведення фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012. Тож сподіватимемося, що хоча б до того часу автошляхи приведуть у належний стан. Принаймні, щоб не було соромно!
 
Фото Сергія КОВАЛЬЧУКА.

 

Олександр Пекний.
Версія для друку Написати редактору

Назад
 
140 (4890)
30 липня 2010 р.
PDF
Файли газети
 
Фотомагазин
 
Сьогодні в номері
Політика
«Ти автобуса чекаєш...»
Влада взялася за ринки
Обиратимемо місцеві парткомітети чи органи місцевого самоврядування?
Обкладати податком землю, яка не експлуатується за призначенням
Через кризу в ЖКГ бідні не повинні затягувати паски
Прикарпатці отримали перший транш для ліквідації наслідків стихії
Провину спокутуватимуть, прибираючи вулиці
У Керчі прийняли кодекс поведінки
Труд облагороджує і перевиховує
Чи потрібні зміни до виборчого закону?
Самоврядування
Учаться гуртом долати проблеми громади
Управлятимуть бюджетом в електронному вигляді
У селян з’явилася робота
У комітетах Верховної Ради
Пропонують давати кредит на вищу освіту
Економіка
Майбутнє вітчизняної ГТС. Головне — визначити вектор
Енергобезпека
Людина, яка збудувала дві електростанції та Енергодар біля них
Право
Про державно-приватне партнерство
Про внесення змін до Закону України «Про державну таємницю»
Новини Звідусіль
Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Запорізька область
Полтавська область
Рівненська область
Тернопільська область
Кіровоградська область
Суспільство
«Інші» — це ми!
У чиїх руках доля перлини?
День
На городі мак і коноплі, а в Інтернеті — героїн
Журналіст відзначає сотий день народження
Культура
Cимпозіум з лозоплетіння
Гора Клементьєва стане заповідною
Душі криниця
Пісні з ревенем
Диво старої хати
Ми з французами будемо першими
Пенсіонерка зробила розкішний подарунок архіву
У трембітоньку заграю...
Освіта
Дітей виховують стіни
Міністерство збідніє?
Не перевірка знань, а профанація
Школам — статус юридичної особи
Предмет, що вчить патріотизму
Сироти на крилах «Чайки»
Село
Якість зерна — висока
Парад Порад
Житній квас
Якщо раптом стало зле
Як вберегти домашнього улюбленця від «сонячних недуг»?
Щоб капуста була тверденька та біленька
Хто й коли має пройти техогляд
Спорт
Гільєрме повертається
Зіграє молодь
Лише результати
Флагман поки що без ескадри
Події
Пенсійний фонд сів на дієту
Міністрові охорони здоров’я поставили «діагноз»
Світ без кордонів
Бочки з китайськими хімікатами пливуть в Амур
Катастрофа за катастрофою...
На пенсію не обов’язково
ООН визнала право людини на чисту воду
МВФ виділить 15 мільярдів доларів
У Франції сімейну пару підозрюють в убивстві дітей
Привид паводка бродить уздовж Вісли...
Файли газети
Номер в PDF форматі
Фотомагазин
Біля МВС відбулася акція проти покривання міліцією наркоманії.
Усі права захищено. Создание сайта © Global Vision.
Інформація, яку розміщено на сайті golos.com.ua, є власністю редакції газети „Голос України”. Будь-який передрук чи будь-яке інше поширення зазначеної інформації здійснюється за попередньої згоди керівництва редакції. Під час цитування інформації, розміщеної на сайті, посилання на газету „Голос України” обов'язкове.