Укр | Рус
ГАРЯЧА ТЕМА:
Стрічка новин
23 серпня 2017 р.

22 серпня 2017 р.

загрузка...

Оголошення до газети «Голос України» від юридичних осіб

 

Оголошення від  юридичних осіб надсилаються до газети, наступним чином:

До електронного листа на адресу reklama1@golos.com.ua прикріплюєте 3 файли.

1 Файл перший. Сканована або сфотографована заява на фірмовому бланку юридичної особи з печаткою та підписом керівника.

2 Файл другий. Сканований або сфотографований документ, який підтверджує факти викладені в оголошенні, якщо це потрібно. Наприклад, ліквідація юридичної особи, то потрібен або протокол зборів з рішенням про ліквідацію, або рішення власника про ліквідацію (наказ), або рішення суду про ліквідацію.

3 Файл третій. Текст вашого оголошення набраний в MSWord зі словами "Текст оголошення: а нижче наведено текст до публікації".

В темі електронного листа вкажіть бажану дату публікації вашого оголошення.

 

Приклад заяви.

ДП «Редакції газети «Голос України»

Головному редактору Горлову А.Ф.

 

 

 

 

Заява

 

Просимо опублікувати оголошення наступного змісту: «вставляєте свій текст оголошення».

 

 

Дата                                                                           Підпис керівника

Печатка юридичної особи

Телефон виконавця

 

 

Після отримання від замовника такого електронного листа, редакція газети надішле рахунок-фактуру на вашу електронну адресу.

Після отримання рахунку-фактури ви його сплачуєте в будь-якому віділенні банку або пошти. На наступний день ми бачимо надходження коштів від вас за оголошення та плануємо до найближчого номеру до друку. Для оперативного планування вашого оголошення до друку можна надіслати нам на електрону адресу фото або скановану копію платіжки або квітанції про оплату та одразу  у листі уточнити дату публікації.

Після виходу газети з вашим оголошенням, вона разом з оригіналами документів (рахунком-фактурою, актом виконаних робіт) відсилається вам на поштову адресу, вказану в заяві. Усі питання, пов'язані з відправкою газети та офомленням документів, податкової накладної  можна вирішити за тел (044) 503-68-83 або (044) 503-68-89.

Якщо оголошення не буде більше трьох рядків тексту, то воно буде коштувати 197,50 грн.

Оголошення можна подати  в редакції газети, кабінет 119 (з 09.00 до 18.00, перерва 13.00-14.00) та за бажанням сплатити в касі редакції без комісії.

По всім питанням, пов'язаними з публікацією оголошень, просимо звертатися за тел. (044) 453-44-56 або тел/факс (044) 449-72-53.