на головну | пошук | контакти | передплата | оголошення
на русском языке
№ 179 (4179)
5 жовтня 2007 рiк

«  Жовтень 2007  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30 31
РУБРИКАТОР

з пошти

Системна криза безвідповідальності

05.10.07  

Шановна редакціє! Звернутись до вас змусило те, що державні службовці Шевченківського району Києва, а також Київської міської державної адміністрації, які опікуються житлово-комунальним господарством, постійно проявляють бюрократизм і безвідповідальність при вирішенні питання забезпечення наших осель гарячою водою та опаленням.

Ще 17 травня цього року в будинках по вулиці Довнар-Запольського було відключене гаряче водопостачання. У найближчому майбутньому ніхто його не збирається відновлювати. Вже навіть й не обіцяють. Також є загроза, що взимку ми залишимось і без опалення. У нас не якась рядова аварія, а, як тепер кажуть, «системна криза». Річ у тім, що котельня, яка обслуговує наші будинки, є відомчою. Вона перебуває на балансі ГУВС МВС України в Київській області. Регулярно виходить з ладу, її то ремонтують, то просто відключають, як ось цього разу. Ми не можемо відслідковувати і впливати на взаємини між КП «ЖЕК Лук’янівська» (ЖЕК-1011), УЖГ і ГУВС Київської області. Та й не наша це справа. Але зважаючи на те, що вже багато років постійно мають місце тривалі перебої водопостачання наших будинків, можна стверджувати, що дії, а вірніше бездіяльність керівників вищезазначених структур і їх начальників є «взірцем» безвідповідальності державних службовців перед людьми.

Наші чисельні звернення до посадовців різного рівня, починаючи з начальника ЖЕК-1011 і закінчуючи «гарячою» телефонною лінією 051, якою так пишається КМДА, не дають жодного результату. Таке враження, що над нами зумисно знущаються, випробовуючи наше терпіння. Насьогодні в Київській міській державній адміністрації не можуть прийняти конкретні ефективні рішення, направлені на усунення цих негараздів. Хоч у міського голови Леоніда Черновецького є дев’ять(!) заступників. Хотілося б знати, чому вони так ставляться до виконання своїх службових обов’язків: через непрофесійність чи байдужість?

І ще. Ми переконані, що таке відомче підпорядкування котельної вже себе вичерпало, бо коли є два джерела відповідальності, то добра не очікуй. У такому разі постійно звинувачують один одного: «а вони не ремонтують» або «а вони не платять», «а вони заборгували». Спробуй розберись, чия правда. До речі, гроші ми платимо в ЖЕК-1011, а не в ГУВС Київської області. Платимо як усі в Києві. Вирішення нашої проблеми бачимо в наступному: або хай котельню передадуть на баланс міського теплового господарства, або наші будинки підключать до міської системи теплопостачання. Така можливість є. Їх технічний стан на досить пристойному рівні.

Сподіваємося, що керівництво міста, врешті-решт, вирішить нашу проблему по суті. Без відписок.

З повагою, мешканці будинків з вулиці Довнар-Запольського, ветерани війни та праці, інваліди, всього 41 підпис.

Київ.


iншi матерiали роздiлу "з пошти"

«Газету читаємо разом з онучкою»
Маріуполець Олексій Назаренко є вірним читачем «Голосу України» вже сімнадцять років.  

Якби я був депутатом...
...попросив би Діда Мороза в Новому 2009 році обов’язково скасувати депутатську недоторканність, тому що самому це зробити лячно.  

Якби я був депутатом...
...то скоротив би (шляхом прийняття відповідного закону України) апарат секретаріату Президента України до 130—150 осіб. Посадовці почуваються «керівниками великого оркестру», що диригують державними... 

З «Голосом» не самотньо
— Уже й не пам’ятаю, з якого часу передплачую «Голос України», — зізнається наш призер Михайло Романюк (на знімку) із села Назавизова Надвірнянського району, що на Прикарпатті. 

Якби я був депутатом...
...заборонив би цілодобово продавати алкогольні напої. Менше було б п’яних на вулицях і за кермом. Алкоголь не лише створює небезпеку на дорогах — він руйнує суспільні відносини.  
Eкспорт матерiалiв

За умови повного або часткового вiдтворення посилання на
www.golos.com.ua є обов'язковим (для iнтернет-ресурсiв гiперпосилання).