на головну | пошук | контакти | передплата | оголошення
на русском языке
№ 89 (4339)
13 травня 2008 рiк

«  Травень 2008  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
РУБРИКАТОР

суспільство

Полтавщина читає про УПА

13.05.08  Дмитро СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

В Полтаві презентовано книгу останнього командира Української повстанської армії (1950—1954) Василя Кука «УПА в запитаннях та відповідях Головного Командира», видану вже по смерті автора. Презентацію організував Полтавський міський громадський комітет з увічнення пам’яті Симона Петлюри.

У книзі багато ілюстрацій, зокрема, фото полтавця Кирила Осьмака — уродженця Шишак, президента Української головної визвольної ради, якій була підпорядкована УПА. «Я знав Василя Кука. 2001 року, будучи заступником директора Шишацької гімназії, запрошував його на зустріч з учнями», — сказав на презентації голова Полтавської обласної організації Української народної партії Сергій Соловей. — З бесід з Василем Куком маю враження, що це велика людина, і його велич ми досі не усвідомили».

Примірники книги «УПА в запитаннях та відповідях...» С. Соловей передав Полтавській обласній універсальній бібліотеці ім. Котляревського, надійде вона і в райони Полтавщини.

Полтава.


iншi матерiали роздiлу "суспільство"

Донецьке «ноу-хау» привернуло увагу міліції та антирейдерської робочої групи
Улітку нинішнього року наша газета писала про конфлікт навколо майна маріупольського товариства з обмеженою відповідальністю «Магма». Свого часу воно придбало виробничі площі в дочірнього підприємства... 

«Вони просто не знають, що це таке»
Учорашній Міжнародний день інвалідів ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції відзначили численними акціями протесту. 

На горизонті хімічний армагеддон!
Під час підсумків комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених хімічних засобів захисту рослин область здригнулася: незрима небезпека чатує на кожного жителя регіону  

Педагоги чи торгаші?
Прочитав у газеті, яку давно передплачую і ціную («Голос України» за 21 листопада ц. р.), лист М. Василенко про «брехню та зазнайство».  

«Коли я писала ці картини, мені було добре...»
Такий аукціон у Луганську було проведено вперше.  
Eкспорт матерiалiв

За умови повного або часткового вiдтворення посилання на
www.golos.com.ua є обов'язковим (для iнтернет-ресурсiв гiперпосилання).