Футбол. Фінальний матч Кубка країни серед жінок.
«Легенда-Чексіл» (Чернігів) — ФК «Харків». 7:4 (основний час — 4:4). Голи: Михайленко, 7, 50, 63, Апанащенко, 11, 27, 92, Пекур, 40, Корнієвець, 55, Жданова, 88, Лемешко, 111, Титова, 119. На 94-й і 98-й хвилинах Михайленко не реалізувала пенальті.
«Легенда-Чексіл»: Зварич, Крилова, Федосова (Мільчевська, 25, Танасюк, 75), Пожарська, Жданова, Лемешко (капітан), Новикова (Корнієвець, 32, Титова, 96), Чуланова (Бондаренко 64), Пішафай, Дятел, Апанащенко.
ФК «Харків»: Рябиченко, Бажан, Кривопищина, Коваленко, Астаф’єва (Беляєва, 62), Пекур, Сухорукова, Михайленко, Стасюк, Ознобихіна, Ігнатович.
Арбітр — Вікторія Стеценко (Запоріжжя).
30 жовтня. Київ. Стадіон ЦСКА. Сонячно. 10 градусів. 200 глядачів.
Упродовж зустрічі харківська команда вела перед у рахунку. За дві хвилини до закінчення основного часу харків’янки, здавалося, подумки були вже переможницями. Але завдяки Наталі Ждановій, яка зрівняла рахунок — 4:4, інтрига в матчі збереглася.
Одна з найкращих у фінальному поєдинку Дарина Апанащенко, вдало виконавши штрафний, уже в додатковий час змусила помилитися голкіпера ФК «Харків» — 5:4. Потім Галина Михайленко двічі протягом чотирьох хвилин примудрилася не реалізувати пенальті.
Як відомо, не забиваєш ти — забивають тобі. Витривалішими виявилися футболістки «Легенди-Чексіл», які закріпили перемогу і стали володарками Кубка України-2002.
Нагороди учасницям зустрічі вручили перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко та голова Комітету жіночого футболу ФФУ Сергій Качкаров.