Футбол. Ліга чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд. Перші матчі. 14 серпня. «Спортинг» (Португалія) — «Інтер» (Італія). 0:0. «Партизан» (Сербія і Чорногорія) — «Баварія» (Німеччина, Мюнхен). 0:3. «Залаегерсег» (Угорщина) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 1:0. «Мілан» (Італія) — «Слован» (Чехія). 1:0. «Русенборг» (Норвегія) — «Брондбю» (Данія). 1:0. «Барселона» (Іспанія) — «Легія» (Польща). 3:0. «Железнічар» (Боснія) — «Ньюкасл» (Англія). 0:1. «Селтік» (Шотландія) — «Базель» (Швейцарія). 3:1. «Грац» (Австрія) — «Локомотив» (Росія, Москва). 0:2.
Надія помирає останньою
«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Брюгге» (Бельгія). 1:1. Агахова, 48 — Сімонс, 87, з пенальті.
«Шахтар»: Ковалевський, Старостяк, Тимощук, Попов (Левандовський, 76), Зубов (Брандау, 84), Воробей, Ндіайє (Родрігес, 59), Агахова, Гай, Окоронкво, Флоря.
«Брюгге»: Верлінден, Сімонс, ван дер Гейден, Клеман (де Кок, 67), Енглеберт, Серебренников, Дуарте (Ристич, 82), Мендоса, Ланге (С. Маркенс, 82), Б. Маркенс, Спілар.
Попереджено — Спілара, 22, Тимощука, 31, ван дер Гейдена, 69, Агахову, 75; на 80-й хвилині з поля вилучено ван дер Гейдена.
Арбітр — Фандель (Німеччина).
14 серпня. Донецьк. Стадіон «Шахтар». 32 000 глядачів.
Прикро, звичайно, бо йшлося до мінімального і цілком заслуженого виграшу чемпіона України. З таким підсумком першої зустрічі легше було б вирушати на повторну через два тижні. Але незрозуміло вчинив арбітр матчу, який вирішив, що Старостяк грубо повівся стосовно Мендоси. За оцю нібито невитриманість постраждав колектив, котрий зіграв досить пристойно і заслуговував на перемогу.
Однак після багатьох переглядів моменту фахівцям з рішенням арбітра погодитися важко. «Брюгге» отримав несподіваний і щедрий подарунок.
А на початку зустрічі «вуглярі», здається, свідомо поступилися ініціативою. Однак у середині тайму легко відібрали її. Після перерви «Шахтар» заграв ще потужніше. І мав чимало можливостей відзначитися. Одного разу Агахова переграв двох захисників і потужним ударом забив м’яча — 1:0! Та під завісу поєдинку стався отой прикрий для всіх нас епізод.
— Підсумок суперечки підіб’ємо в Бельгії, — сказав наставник донеччан Невіо Скала. — Ми візьмемо туди свою силу, гідність і на полі суперника постараємося зіграти так само, як удома. Й неодмінно переможемо...