Веслування на байдарках і каное. Монтемор-о-Велью (Португалія). Чемпіонат світу серед юніорів і молоді віком до 23 років. На дистанції 1 000 м український екіпаж каное-двійки виборов золоті нагороди серед молоді. Перемогу здобули Тарас Міщук (Львівська область) та Дмитро Янчук (Полтавська/Хмельницька область).
Теніс. Стамбул (Туреччина). Турнір WTA Іnternatіonal (призовий фонд 226 750 доларів США). 26 липня. Цей день, безумовно, ввійде до історії українського тенісу. Його представниці вибороли два титули.

Особливо приємно, що 26-річна киянка Леся Цуренко (на знімку) виграла змагання в одиночному розряді, здолавши Урсулу Радванську з Польщі — 7:5, 6:1. А харків’янка Еліна Світоліна разом із росіянкою Гавриловою виграли парні змагання у дуету Буюкакчай (Туреччина) / Янкович (Сербія) — 5:7, 6:1, 10:4.