Ветерани київського «Динамо» помірялися силами з командою «Старобільський десант», основу якої становили військовослужбовці частин «крилатої піхоти», дислокованих у регіоні. Провели матч на центральному стадіоні Старобільська. У першому таймі ветерани футболу поступилися старобільським десантникам, і він закінчився з рахунком 3:0, однак у другому таймі «динамівці» змінили тактику й зрівняли рахунок, а в післяматчевих пенальті здобули перемогу.

По завершенню гравці обмінялися сувенірами. «Старобільський десант» одержав комплекти футбольної форми, а «динамівці» — тільники й блакитні берети. Спортивні нагороди капітанам команд вручив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. Також одному з військовослужбовців окремого полку спеціального призначення за мужність і хоробрість при виконанні бойового завдання і з нагоди Дня високомобільних десантних військ ЗС України вручили орден «Народний герой України».