Минулої неділі на спортивній базі Житомирського військового інституту ім. С. Корольова врученням нагород переможцям завершилася Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді. Як зазначив міністр молоді та спорту Ігор Жданов, такі заходи проводитимуться регулярно, вони стануть більш масовими. Мета — залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту як однієї з форм підготовки до служби в армії. В програмі змагань: біг на 100 і на 3000 метрів, підтягування на перекладині, плавання на дистанції 50 метрів, метання гранати на дальність, стрільба з гвинтівки, подолання смуги перешкод. Перше місце в загальнокомандному заліку виборола команда з Волинської області.

Житомир.

На знімку: Владислав Левчук з Волині, який виборов першість у підтягуванні та стрільбі.