Укр | Рус
Футбол. «Реал» завтра зіграє в третьому поспіль фіналі Ліги чемпіонів Футбол. Спокій і збалансованість – головні союзники Президент України обговорив з президентом Turkcell перспективи підтримки програми cільської медицини Голова Верховної Ради України підсумував в інтерв’ю ТК <<Рада>> роботу парламенту нинішнього пленарного тижня <<Верховна Рада України буде робити все можливе для того, щоб відшуковувати людей, які присвятили своє життя науці, щоб відзначати їх і давати їм змогу розвивати свої знання в Українській Державі і надалі>>, - Андрій Парубій На Рівненщині запрацювала перша обласна фіто-санітарна лабораторія Етичний кодекс має врегулювати поведінку депутатів Андрій Парубій вкотре підтвердив свою позицію, щодо необхідності скасування депутатської недоторканності Виступ Президента на засіданні Національної інвестиційної ради Ірина Геращенко: МФО <<Рівні можливості>> вимагає проведення службового розслідування та перевірки на відповідність займаній посаді державного службовця Рябоконя С.І. за приниження гідності жінок (відео) Німеччина повністю згодна з представленими напередодні висновками Міжнародної спільної слідчої групи, і очікує, що Росія проявить більше готовності внести свій вклад в розслідування цієї трагедії Президент: Антикорупційний суд буде створений НАТО закликає Росію взяти відповідальність за збиття МН-17 В аграрному виші навчатимуть... архітекторів Андрій Парубій вручив премії Верховної Ради України педагогам та молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати

Як ставитеся до того, що багато європейців відмовляються їхати на фінал Ліги чемпіонів УЄФА в Київ через захмарні ціни на житло та проїзд?

Голосувати
На головну
28.01.2017

Кияни потрапили до комунального лабіринту, з якого найближчим часом не виберуться

Катерина НОВОСВІТНЯ
У столиці великі проблеми з комунальними платежами. Як повідомляв «Голос України», городяни змушені штурмувати відділення «Ощадбанку», «ПриватБанку», районні відділення Центру комунального сервісу, оскільки на пошті тепер не приймають квитанції. Влада столиці пояснила, що співробітникам «Ощадбанку» доводиться фактично цілодобово працювати (а киянам стояти в чергах) і в деяких районах міста ситуація останніми днями дуже напружена. Мешканців попросили з розумінням поставитися до того, що відбувається, але забули уточнити, коли з таким само розумінням почнуть ставитися до проблем людей.

На жаль, у Вас немає доступу до даного матеріалу.
Для отримання доступу вам необхідно передплатити платні послуги або авторизуватися.
Передплата

Всі статті рубрики На головну