Укр | Рус
Заключна заява та рекомендації п'ятого засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом Футбол. Австрійський збір завершено, українська команда вирушила до Загреба У селі Велюнь на Рівненщині заклали парк на честь загиблого в АТО Олександра Ярмоліча Відійшов у засвіти митрополит Ніфонт Символ пам'яті, символ натхнення в боротьбі Чотири дні "Північ" вчилася перемагати У Херсоні монетизують пільги Невже поринемо в пітьму? Капелану подарували мікроавтобус На Тернопільщині представники ОБСЄ цікавилися економікою та альтернативними джерелами енергії У Полтаві відкрилася виставка складного живопису Патріотичне вбрання для чотирилапого друга Озеро почервоніло від сорому? Прифронтові школи поповнилися новими комп'ютерами Енергетики попереджають: кредитувати боржників не можуть
загрузка...
Голосування
Чи повинен представник Росії брати участь у пісенному конкурсі Євробаченння 2017?

Голосувати

Якою, на вашу думку, має бути мінімальна пенсія в Україні?

Голосувати
На головну
21.03.2017

МВФ укотре відклав виділення мільярдного траншу

Тетяна ПАСОВА

На засіданні Ради директорів Міжнародного валютного фонду, що відбулося вчора, знову не розглядалося питання виділення Україні траншу в один мільярд доларів. Як пояснили у Міністерстві фінансів України, розгляд «українського питання» перенесено «на короткий строк».

Нагадаємо, розгляд рішення щодо виділення чергового траншу Україні відкладається уже вдруге. Перше засідання Ради директорів МВФ, на якому планувалося розглянути це питання, відбулося 6 березня. У Мінфіні підкреслюють: перенесення термінів викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду та захоплення українських підприємств на не підконтрольних уряду територіях Донецької і Луганської областей, а також у зв’язку з визнанням російською стороною «документів», виданих на цих територіях.

«Уточнення цих розрахунків важливе для обох сторін задля максимальної ефективності програми. Відповідні консультації уже розпочато. Плануємо їх завершити у найкоротші терміни», — зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Саме з цією метою учора Нацбанк провів позачергове засідання Комітету з монетарної політики для поновлення макроекономічних прогнозів.

Попередній транш на 1 млрд. доларів за програмою Механізму розширеного фінансування (EFF) МВФ виділив Україні у вересні 2016 року. 2015-го за цією програмою Київ отримав два транші —

5 млрд. доларів у березні та 1,7 млрд. доларів у серпні. У січні 2017-го українські ЗМІ активно обговорювали зміст меморандуму з МВФ, який нібито передбачає пенсійну та земельну реформи вже цього року. Нещодавно уряд підтвердив, що текст меморандуму узгоджено, втім, офіційно документ оприлюднено так і не було.

Тетяна ПАСОВА.

Всі статті рубрики На головну