Укр | Рус
Як відзначають День Державного Прапора України Частина представлених на цій виставці зразків озброєння та військової техніки вже наступного тижня відбуде на лінію зіткнення - Президент ПФУ: Завершено фінансування пенсій за серпень 2017 року Перед Будинком Уряду урочисто підняли Державний Прапор України Якщо ми не переламаємо пострадянську систему публічного адміністрування і не змінимо принципи та підходи до роботи міністерств, то не зможемо досягти успіху, - Голова НАДС Розпочинаємо програму збройно-технічного осучаснення армії до рівня 21-го століття - Президент Президент: За руйнування української армії в попередні роки має бути відповідальність Голова Верховної Ради України А.Парубій прийняв участь в урочистій презентації почесного порталу Прапора Незалежності України... Десантники отримали нагороди в рамках проекту Міжнародна Фундація національно-патріотичного єднання і духовності <<Лицар Доброї Волі>> Найбільший Державний Прапор України в АТО підняли офіцери управління ОТУ <<Донецьк>> Зведені дані АТО 23 серпня 2017 Землевпорядники Черкащини опрацювали за принципом екстериторіальності 3546 проектів землеустрою Винахідник, голова корпорації SpaceX Ілон Маск скафандр, розроблений його спеціалістами МІП: Світовий конґрес українців проведе тематичні заходи в рамках святкування 50-ліття Уряд вніс зміни до перспективного плану Одеської області
загрузка...
На головну
11.04.2017

За океаном уже підрахували: і зернових, і олійних зберемо менше

Галина КВІТКА

Урожай пшениці в Україні (включаючи Крим) знизиться з 26,8 до 26 мільйонів тонн. Ячменю — з 9,9 до 7,5 млн., кукурудзи — з 28 до 27 млн., соняшнику — з 13,8 до 13 млн. тонн. Тільки сою очікує незначне зростання — з 4,3 до 4,5 млн. тонн.

Такий прогноз озвучив Марко Ліндеман, співробітник міністерства сільського господарства США під час виступу на XІV Міжнародній конференції «Зерно Причорномор’я-2017», яка зібрала в Києві представників чотирьох сотень компаній з 53 країн.

Схожі тенденції характерні для Росії та Казахстану.

Експерт прогнозує скорочення в нас посівних площ під ячменем (з 3,1 до 2,5 млн. га), кукурудзою (з 4,3 до 4,2 млн.), соняшником (з 6,2 до 6 млн.). А от під пшеницею вони зростуть із 6,5 до 6,6 млн. га, під соєю — з 1,8 до 2 млн.

Очікується, що врожайність пшениці знизиться до 40,2 ц/га з торішніх рекордних 41,2 ц/га.

Аналізуючи показники рентабельності основних сільськогосподарських культур в Україні, Марко Ліндеман найвигіднішим назвав соняшник (51%), прибутковість у 27% приносять кукурудза, рапс і соя. Пшениця — 16%, ячмінь — 10%.

На конференції побувала Галина КВІТКА.

Всі статті рубрики На головну