Укр | Рус
Наслідок буревію - комунальна катастрофа Знову постраждали школярі Футбол. Полтава може залишитися без Ліги Європи Бокс. Постол і Тейлор провели першу дуель поглядів Футбол. З'явилася додаткова можливість побачити фінал Ліги чемпіонів для 15 тисяч осіб Ірина Геращенко закликала міжнародні організації активніше виступати за звільнення незаконно утримуваних громадян України на тимчасово окупованих територіях України та в РФ (відео) Президент України провів телефонну розмову з Канцлером Німеччини Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія за підсумками Погоджувальної ради (відео) Завдання спілки - розвиток дитячого футболу У села є власний музей Головного лікаря обрали на конкурсі Підполковника поліції підозрюють у хабарництві Кам'янець-Подільський їв вареники і встановлював рекорди Перший заступник Голови ВРУ Ірина Геращенко закликала міжнародні організації зайняти більш активну позицію щодо захисту прав заручників та політв’язнів Кремля Парламент має докласти всіх зусиль, щоб Україна якнайшвидше вийшла зі статутних органів СНД, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
11.04.2017

За океаном уже підрахували: і зернових, і олійних зберемо менше

Галина КВІТКА

Урожай пшениці в Україні (включаючи Крим) знизиться з 26,8 до 26 мільйонів тонн. Ячменю — з 9,9 до 7,5 млн., кукурудзи — з 28 до 27 млн., соняшнику — з 13,8 до 13 млн. тонн. Тільки сою очікує незначне зростання — з 4,3 до 4,5 млн. тонн.

Такий прогноз озвучив Марко Ліндеман, співробітник міністерства сільського господарства США під час виступу на XІV Міжнародній конференції «Зерно Причорномор’я-2017», яка зібрала в Києві представників чотирьох сотень компаній з 53 країн.

Схожі тенденції характерні для Росії та Казахстану.

Експерт прогнозує скорочення в нас посівних площ під ячменем (з 3,1 до 2,5 млн. га), кукурудзою (з 4,3 до 4,2 млн.), соняшником (з 6,2 до 6 млн.). А от під пшеницею вони зростуть із 6,5 до 6,6 млн. га, під соєю — з 1,8 до 2 млн.

Очікується, що врожайність пшениці знизиться до 40,2 ц/га з торішніх рекордних 41,2 ц/га.

Аналізуючи показники рентабельності основних сільськогосподарських культур в Україні, Марко Ліндеман найвигіднішим назвав соняшник (51%), прибутковість у 27% приносять кукурудза, рапс і соя. Пшениця — 16%, ячмінь — 10%.

На конференції побувала Галина КВІТКА.

Всі статті рубрики На головну