Укр | Рус
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
12.04.2017

Озимі: у міністерстві зраділи історичному мінімуму

Валерій Друженко

Якщо вірити керівництву Мінагрополітики, в Україні зафіксовано історичний мінімум загибелі озимих зернових під урожай-2017. На початок квітня площа посівів, що не пережили холодів, становила всього 5,6 тисячі гектарів, або менш як 0,1% площ. Про це написав на своїй сторінці у Facebook перший заступник міністра Максим Мартинюк.

 

На його думку, такий ефект досягнуто завдяки сприятливим погодним умовам -- більшу частину зими вони були еталонними для посівів, а також дотриманню аграріями оптимальних строків та технологій агровиробництва.

 

«Весняна посівна також не викликає занепокоєння: сівбу ранніх зернових культур проведено на площі 2 млн. га, або 83% до плану (2,4 млн. га), --  зазначає Максим Мартинюк.

 

Втім, від прогнозів врожаю перший заступник міністра утримується. Мовляв, «це справа невдячна...».  Однак, наголошує, що «ми не очікуємо загроз ні для внутрішніх споживачів, ні для міжнародних партнерів – покупців української аграрної продукції».

 

Підготував Валерій Друженко.

Всі статті рубрики На головну