Укр | Рус
Розслідують більше двохсот кримінальних проваджень за фактами незаконних рубок лісу Населення Луганщини скорочується Уряд Швейцарії направив гуманітарну допомогу Наживались на теплопостачанні Холодний погляд на гарячі події. Наслідки імперського синдрому очима шведського журналіста Київський вокзал знову працює, вибухівки не знайшли Смертельна ДТП у Харкові: водія VW взяли під охорону Facebook тестує поділ новинної стрічки на дві частини У Демидівці на Рівненщині посеред розбитої траси <<виросло>> двометрове дерево Нацбанк понизив гривню до 26,58 24 жовтня. Пам’ятні дати Зведення штабу АТО на 06:00 24 жовтня 2017 На Рівненщині жінка зачинила в своєму домі ймовірних крадіїв Майже 700 учасників АТО перебувають на обліку в службі зайнятості Рівненщини Комісія зареєструвала 18 міжнародних офіційних спостерігачів на перших місцевих виборах 29 жовтня 2017 року
загрузка...
Голосування
На вашу думку, протестні акції під Верховною Радою - це...

Голосувати

Як ви ставитеся до протестних акцій під Верховною Радою

Голосувати
На головну
12.04.2017

Озимі: у міністерстві зраділи історичному мінімуму

Валерій Друженко

Якщо вірити керівництву Мінагрополітики, в Україні зафіксовано історичний мінімум загибелі озимих зернових під урожай-2017. На початок квітня площа посівів, що не пережили холодів, становила всього 5,6 тисячі гектарів, або менш як 0,1% площ. Про це написав на своїй сторінці у Facebook перший заступник міністра Максим Мартинюк.

 

На його думку, такий ефект досягнуто завдяки сприятливим погодним умовам -- більшу частину зими вони були еталонними для посівів, а також дотриманню аграріями оптимальних строків та технологій агровиробництва.

 

«Весняна посівна також не викликає занепокоєння: сівбу ранніх зернових культур проведено на площі 2 млн. га, або 83% до плану (2,4 млн. га), --  зазначає Максим Мартинюк.

 

Втім, від прогнозів врожаю перший заступник міністра утримується. Мовляв, «це справа невдячна...».  Однак, наголошує, що «ми не очікуємо загроз ні для внутрішніх споживачів, ні для міжнародних партнерів – покупців української аграрної продукції».

 

Підготував Валерій Друженко.

Всі статті рубрики На головну