Укр | Рус
ПФУ: Завершено фінансування пенсій за серпень 2017 року Перед Будинком Уряду урочисто підняли Державний Прапор України Якщо ми не переламаємо пострадянську систему публічного адміністрування і не змінимо принципи та підходи до роботи міністерств, то не зможемо досягти успіху, - Голова НАДС Розпочинаємо програму збройно-технічного осучаснення армії до рівня 21-го століття - Президент Президент: За руйнування української армії в попередні роки має бути відповідальність Голова Верховної Ради України А.Парубій прийняв участь в урочистій презентації почесного порталу Прапора Незалежності України... Десантники отримали нагороди в рамках проекту Міжнародна Фундація національно-патріотичного єднання і духовності <<Лицар Доброї Волі>> Найбільший Державний Прапор України в АТО підняли офіцери управління ОТУ <<Донецьк>> Зведені дані АТО 23 серпня 2017 Землевпорядники Черкащини опрацювали за принципом екстериторіальності 3546 проектів землеустрою Винахідник, голова корпорації SpaceX Ілон Маск скафандр, розроблений його спеціалістами МІП: Світовий конґрес українців проведе тематичні заходи в рамках святкування 50-ліття Уряд вніс зміни до перспективного плану Одеської області Балетмейстеру Національної опери спалили авто Поліція Херсонщини перекрила канал розповсюдження марихуани у великих масштабах територією України (фото)
загрузка...
На головну
12.04.2017

Озимі: у міністерстві зраділи історичному мінімуму

Валерій Друженко

Якщо вірити керівництву Мінагрополітики, в Україні зафіксовано історичний мінімум загибелі озимих зернових під урожай-2017. На початок квітня площа посівів, що не пережили холодів, становила всього 5,6 тисячі гектарів, або менш як 0,1% площ. Про це написав на своїй сторінці у Facebook перший заступник міністра Максим Мартинюк.

 

На його думку, такий ефект досягнуто завдяки сприятливим погодним умовам -- більшу частину зими вони були еталонними для посівів, а також дотриманню аграріями оптимальних строків та технологій агровиробництва.

 

«Весняна посівна також не викликає занепокоєння: сівбу ранніх зернових культур проведено на площі 2 млн. га, або 83% до плану (2,4 млн. га), --  зазначає Максим Мартинюк.

 

Втім, від прогнозів врожаю перший заступник міністра утримується. Мовляв, «це справа невдячна...».  Однак, наголошує, що «ми не очікуємо загроз ні для внутрішніх споживачів, ні для міжнародних партнерів – покупців української аграрної продукції».

 

Підготував Валерій Друженко.

Всі статті рубрики На головну