Укр | Рус
Сім'ям бійців допоможуть матеріально Сімейний дитбудинок <<підріс>> до другого поверху Випадки кору примушують хвилюватись Хто вирішить долю мобільного оператора? На Рівненщині планують реставрувати пам’ятки архітектури Віра-надія, хоч згорьована, але не гасне, що воїн-кіборг із Рівненщини живий Пенсіонери-колишні силовики годину блокували трасу Київ - Чоп поблизу Рівного КНДР і Республіка Корея домовилися про спільний вихід на церемонії-відкриття Олімпіади-2018 Теніс. Долгополов дівчат не підвів Хокей. «Кременчук» повертається додому! Позашляховики для нацпарку Сьогодні Антикорупційний комітет ВР спробує оголосити новий конкурс на відбір кандидата від парламенту на аудитора НАБУ Навіщо страйкували? Про що домовлялися? Хата для безпритульних стала теплішою Премію імені Василя Симоненка присуджено бійцю <<Правого сектора>>
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
21.04.2017

Події на Донбасі підпадають під Конвенцію про заборону фінансування тероризму

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко (на знімку) прокоментувала проміжне рішення міжнародного суду ООН. «Ми отримали перший судовий вердикт, яким визнано безчинства Російської Федерації в Криму», — написала вона на своїй сторінці у Facebook. Парламентарій позитивно відзначила також вимоги негайно відновити діяльність Меджлісу та дозволити вільне використання української мови. Мовляв, це дасть змогу відновити роботу українських ЗМІ та шкіл.

 

 

Суд ООН закликав РФ виконувати Мінські угоди, наголосила перший заступник глави парламенту. А під час наступних засідань українська сторона надасть усю інформацію про щоденне порушення режиму тиші, про поставки зброї та техніки. За її словами, незважаючи на намагання Кремля, списати на гуманітарні конвої це не вдасться. Наші представники також говоритимуть про кожного незаконно утримуваного заручника, про вбитих і закатованих, «про всіх моторол і гіві з російськими паспортами, що тероризували і тероризують Донбас», — пообіцяла І. Геращенко. Нинішнє рішення є проміжним, підкреслила вона. А найбільш важливим у ньому назвала те, що суд «вдалося переконати підтримати українську позицію» і визнати: події на Донбасі підпадають під Конвенцію про заборону фінансування тероризму. «Це надважливо для всіх подальших слухань у цій справі! На жаль, цього свого часу не вдалося Грузії», — зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради.


«Суд визначив, що на цій стадії процедури Україна не надала доказів, які б визначили остаточне рішення, — написала І. Геращенко. — Суд очікує від сторін роботи над повним виконанням Мінського пакета заходів».

Водночас, зауважила вона, від міжнародної установи надійшов чіткий перелік того, яких саме додаткових доказів бракує і які українська сторона надаватиме протягом слухань. У тому числі й у першу чергу з приводу порушення Мінських угод. «Тільки уявіть, якби не було цих угод, на що  ми нині посилалися б, на порушення яких пунктів?» — поцікавилася парламентарій у критиків. «Попереду робота, — резюмувала вона. — Це непроста історія — довести Путіна до Гааги. Але він уже на шляху до неї. Допоможемо дійти швидше».


Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну