Укр | Рус
Частина представлених на цій виставці зразків озброєння та військової техніки вже наступного тижня відбуде на лінію зіткнення - Президент ПФУ: Завершено фінансування пенсій за серпень 2017 року Перед Будинком Уряду урочисто підняли Державний Прапор України Якщо ми не переламаємо пострадянську систему публічного адміністрування і не змінимо принципи та підходи до роботи міністерств, то не зможемо досягти успіху, - Голова НАДС Розпочинаємо програму збройно-технічного осучаснення армії до рівня 21-го століття - Президент Президент: За руйнування української армії в попередні роки має бути відповідальність Голова Верховної Ради України А.Парубій прийняв участь в урочистій презентації почесного порталу Прапора Незалежності України... Десантники отримали нагороди в рамках проекту Міжнародна Фундація національно-патріотичного єднання і духовності <<Лицар Доброї Волі>> Найбільший Державний Прапор України в АТО підняли офіцери управління ОТУ <<Донецьк>> Зведені дані АТО 23 серпня 2017 Землевпорядники Черкащини опрацювали за принципом екстериторіальності 3546 проектів землеустрою Винахідник, голова корпорації SpaceX Ілон Маск скафандр, розроблений його спеціалістами МІП: Світовий конґрес українців проведе тематичні заходи в рамках святкування 50-ліття Уряд вніс зміни до перспективного плану Одеської області Балетмейстеру Національної опери спалили авто
загрузка...
На головну
21.04.2017

Події на Донбасі підпадають під Конвенцію про заборону фінансування тероризму

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко (на знімку) прокоментувала проміжне рішення міжнародного суду ООН. «Ми отримали перший судовий вердикт, яким визнано безчинства Російської Федерації в Криму», — написала вона на своїй сторінці у Facebook. Парламентарій позитивно відзначила також вимоги негайно відновити діяльність Меджлісу та дозволити вільне використання української мови. Мовляв, це дасть змогу відновити роботу українських ЗМІ та шкіл.

 

 

Суд ООН закликав РФ виконувати Мінські угоди, наголосила перший заступник глави парламенту. А під час наступних засідань українська сторона надасть усю інформацію про щоденне порушення режиму тиші, про поставки зброї та техніки. За її словами, незважаючи на намагання Кремля, списати на гуманітарні конвої це не вдасться. Наші представники також говоритимуть про кожного незаконно утримуваного заручника, про вбитих і закатованих, «про всіх моторол і гіві з російськими паспортами, що тероризували і тероризують Донбас», — пообіцяла І. Геращенко. Нинішнє рішення є проміжним, підкреслила вона. А найбільш важливим у ньому назвала те, що суд «вдалося переконати підтримати українську позицію» і визнати: події на Донбасі підпадають під Конвенцію про заборону фінансування тероризму. «Це надважливо для всіх подальших слухань у цій справі! На жаль, цього свого часу не вдалося Грузії», — зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради.


«Суд визначив, що на цій стадії процедури Україна не надала доказів, які б визначили остаточне рішення, — написала І. Геращенко. — Суд очікує від сторін роботи над повним виконанням Мінського пакета заходів».

Водночас, зауважила вона, від міжнародної установи надійшов чіткий перелік того, яких саме додаткових доказів бракує і які українська сторона надаватиме протягом слухань. У тому числі й у першу чергу з приводу порушення Мінських угод. «Тільки уявіть, якби не було цих угод, на що  ми нині посилалися б, на порушення яких пунктів?» — поцікавилася парламентарій у критиків. «Попереду робота, — резюмувала вона. — Це непроста історія — довести Путіна до Гааги. Але він уже на шляху до неї. Допоможемо дійти швидше».


Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну