Укр | Рус
Рівненська АЕС у 2017 році виконала основні виробничі завдання Ділянки є, а зиску немає Льотчик-герой Волошин не залишив передсмертної записки Футбол. Збірна починає підготовку Закарпатці віддали шану полеглим на Верецькому перевалі захисникам Карпатської України Художня гімнастика. Було справжнє свято краси і грації Громада береться за смітники Канадського підполковника відзначили орденом св. Юрія Застрелився Народний Герой України, в. о. директора скандального миколаївського аеропорту Владислав Волошин Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається на якнайшвидше ухвалення законопроекту щодо охорони органів державної влади - щоб депутати проходили через металошукач і залишали зброю Затримали голову райадміністрації Львова Басейн знову з водою і... фонтаном дитячих емоцій У Львові -- прем'єра комедії "За двома зайцями" Наслідки снігових вітровіїв ліквідовано Знищено кілометри лісосмуг
Загрузка...
Голосування
Чи задовольняє вас монетизація пільг на проїзд у транспорті?

Голосувати

Чи потрібно посилювати патріотичне виховання підростаючого покоління у навчальних закладах?

Голосувати
На головну
09.08.2017

Чернівці відвідали Міла Куніс і Ештон Катчер

Сергій СУЛИМА.

Нагода відвідати рідне місто Міли для голлівудських акторів випала через те, що вони беруть участь у зйомках у сусідньому Будапешті. 

 

На знімку: Міла Куніс та Ештон Катчер у холі готелю «Буковина».


Фото із сайту molbuk.


Пара заїхала у Чернівці буквально на кілька годин. Міла показала Ештону вулиці свого дитинства, знамениту стометрівку Кобилянської, а також майдани міста, гості посиділи в кав’ярні «Кофеїн», помилувалися театром та університетом. Рідне місто Міли сподобалося Ештону.


Народилася М. Куніс у Чернівцях у 1983 році. Відтоді місто не особливо змінилося. Хіба що стало більше реклами і  ресторанів.


З Будапешта гості їхали автомобілем через перевал. Найбільше Катчера вразив стан українських доріг. Але, попри це, обоє заявили, що хотіли би знятися у фільмі в українських декораціях і натурі.

Чернівецька область.

Всі статті рубрики На головну