Укр | Рус
З'явилася поліцейська станція З вини МОЗ склалася критична ситуація з медпрепаратами для хворих із термінальною стадією хронічної хвороби нирок Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді повернення у державну власність нерухомого майна вартістю понад 4 млн грн Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування впродовж восьмої сесії розглянув 18 контрольних питань Львівські вчителі повернулись з літньої школи у Румунії Сучасні майданчики -- для юних спортсменів Долинської У Лебединому дошкільнята ходитимуть до нового сучасного дитсадка Зустріли маківку літа Паломники прямували до Бердичева Соціальні ініціативи підприємців -- допомога державі Плата за користування надрами поповнює бюджет Державі повернуто землі на 82 мільйони Прийом громадян -- індикатор спроможності місцевого самоврядування Вшанували пам'ять визволителів Сєвєродонецька Енергоблок №3 РАЕС підключено до мережі – розпочато його понадпроектну експлуатацію
Загрузка...
На головну
09.08.2017

Чернівці відвідали Міла Куніс і Ештон Катчер

Сергій СУЛИМА.

Нагода відвідати рідне місто Міли для голлівудських акторів випала через те, що вони беруть участь у зйомках у сусідньому Будапешті. 

 

На знімку: Міла Куніс та Ештон Катчер у холі готелю «Буковина».


Фото із сайту molbuk.


Пара заїхала у Чернівці буквально на кілька годин. Міла показала Ештону вулиці свого дитинства, знамениту стометрівку Кобилянської, а також майдани міста, гості посиділи в кав’ярні «Кофеїн», помилувалися театром та університетом. Рідне місто Міли сподобалося Ештону.


Народилася М. Куніс у Чернівцях у 1983 році. Відтоді місто не особливо змінилося. Хіба що стало більше реклами і  ресторанів.


З Будапешта гості їхали автомобілем через перевал. Найбільше Катчера вразив стан українських доріг. Але, попри це, обоє заявили, що хотіли би знятися у фільмі в українських декораціях і натурі.

Чернівецька область.

Всі статті рубрики На головну