Укр | Рус
З'явилася поліцейська станція З вини МОЗ склалася критична ситуація з медпрепаратами для хворих із термінальною стадією хронічної хвороби нирок Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді повернення у державну власність нерухомого майна вартістю понад 4 млн грн Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування впродовж восьмої сесії розглянув 18 контрольних питань Львівські вчителі повернулись з літньої школи у Румунії Сучасні майданчики -- для юних спортсменів Долинської У Лебединому дошкільнята ходитимуть до нового сучасного дитсадка Зустріли маківку літа Паломники прямували до Бердичева Соціальні ініціативи підприємців -- допомога державі Плата за користування надрами поповнює бюджет Державі повернуто землі на 82 мільйони Прийом громадян -- індикатор спроможності місцевого самоврядування Вшанували пам'ять визволителів Сєвєродонецька Енергоблок №3 РАЕС підключено до мережі – розпочато його понадпроектну експлуатацію
Загрузка...
На головну
10.08.2017

Розпочався ремонт дороги Тернопіль — Львів

Днями таки розпочався ремонт багатостраждальної й такої потрібної дороги Н-02 «Тернопіль — Львів». Уже закладено 400 метрів основи автотраси, яку цього року визначили однією з пріоритетних для відновлення.


За словами начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдана Юлика, ремонт цієї магістралі без закладки відповідної основи неможливий. На трасі працює одна команда підприємства «Техно-Буд-Центр». Вона планує робити майже півкілометра основи щодня, повідомляє наш власкор Михайло ЛИСЕВИЧ.

Всі статті рубрики На головну