Укр | Рус
Рівненська АЕС у 2017 році виконала основні виробничі завдання Ділянки є, а зиску немає Льотчик-герой Волошин не залишив передсмертної записки Футбол. Збірна починає підготовку Закарпатці віддали шану полеглим на Верецькому перевалі захисникам Карпатської України Художня гімнастика. Було справжнє свято краси і грації Громада береться за смітники Канадського підполковника відзначили орденом св. Юрія Застрелився Народний Герой України, в. о. директора скандального миколаївського аеропорту Владислав Волошин Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається на якнайшвидше ухвалення законопроекту щодо охорони органів державної влади - щоб депутати проходили через металошукач і залишали зброю Затримали голову райадміністрації Львова Басейн знову з водою і... фонтаном дитячих емоцій У Львові -- прем'єра комедії "За двома зайцями" Наслідки снігових вітровіїв ліквідовано Знищено кілометри лісосмуг
Загрузка...
Голосування
Чи задовольняє вас монетизація пільг на проїзд у транспорті?

Голосувати

Чи потрібно посилювати патріотичне виховання підростаючого покоління у навчальних закладах?

Голосувати
На головну
12.08.2017

На найбільшому майдані відбудеться святковий концерт

Затверджено план основних міських заходів, присвячених 74-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників, Дню міста, Дню державного Прапора України. 22-23 серпня в місті відбудуться покладання квітів до пам’ятників і братських поховань, мітинги-реквієми та громадянські панахиди. У всіх районах пройдуть пам’ятні та святкові заходи. На найбільшому в Європі майдані Свободи відбудеться великий святковий концерт.

Фото прес-служби міськради.

Певна річ, міська влада приготувала харків’янам і значні подарунки. У ці дні в Харкові відкриється Регіональний центр адміністративних послуг. Таких об’єктів в Україні ще не будували, відзначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.
Регіональний центр — приклад сучасного архітектурного рішення, будівлі, що відповідає всім рівням комфорту. Крім того, це буде центр, де вперше харків’яни та мешканці області зможуть отримувати в одному місці понад 300 послуг соціального й адміністративного характеру.
Зараз у будівлі завершуються плиткові, малярські роботи й оздоблення фасаду. На першому поверсі в залі приймання вже встановлено велику стійку рецепції для адміністраторів. Основні кольори, які використовували в інтер’єрі, — білий і світло-сірий. Після завершення будівельних робіт у центрі обладнають робочі місця, підключать необхідну техніку й обладнання.
Зі здачею в експлуатацію центру кращим і комфортнішим стане весь мікрорайон. Ремонтуються фасади будівель, які розташовані поруч, дороги, тротуари, встановлюються нові зупиночні павільйони. Перед будівлею центру споруджують парковку на 250 місць, а після відкриття до центру запустять додаткові маршрути громадського транспорту.
Зазначу, що в Регіональному центрі працюватимуть найзатребуваніші служби міста й області. Центр займає площу 6 тис. кв. м і організований за принципом відкритого простору, без кабінетної системи.
Користуватися послугами центру зможуть як жителі Харкова та Харківської області, так і мешканці інших регіонів України. Час приймання заявника становитиме не більш як 15 хвилин. У будівлі створили всі умови для відвідувачів із обмеженими можливостями. До роботи в центрі вже підготували 320 людей.
Крім того, у місті будівельний бум не тільки доступного житла —практично всі райони заполонили будівельні крани, — а й скрізь ведеться масштабна реконструкція доріг, перекладаються трамвайні колії, комунікації, відновлюється дорожнє покриття. Всі переїзди роблять за спеціальними технологіями.
— Ми використовуємо найсучасніші методи будівництва доріг і транспортних розв’язок, які прослужать десятиліття, — каже перший заступник міського голови Ігор Терехов.
— Роботи на всіх переїздах плануємо закінчити саме цього року. Крім головних артерій міста, шляховики обновляють і внутрішньоквартальні дороги.

Микола КОСИЙ.

Харків.

Всі статті рубрики На головну