Укр | Рус
Рівненська АЕС у 2017 році виконала основні виробничі завдання Ділянки є, а зиску немає Льотчик-герой Волошин не залишив передсмертної записки Футбол. Збірна починає підготовку Закарпатці віддали шану полеглим на Верецькому перевалі захисникам Карпатської України Художня гімнастика. Було справжнє свято краси і грації Громада береться за смітники Канадського підполковника відзначили орденом св. Юрія Застрелився Народний Герой України, в. о. директора скандального миколаївського аеропорту Владислав Волошин Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається на якнайшвидше ухвалення законопроекту щодо охорони органів державної влади - щоб депутати проходили через металошукач і залишали зброю Затримали голову райадміністрації Львова Басейн знову з водою і... фонтаном дитячих емоцій У Львові -- прем'єра комедії "За двома зайцями" Наслідки снігових вітровіїв ліквідовано Знищено кілометри лісосмуг
Загрузка...
Голосування
Чи задовольняє вас монетизація пільг на проїзд у транспорті?

Голосувати

Чи потрібно посилювати патріотичне виховання підростаючого покоління у навчальних закладах?

Голосувати
На головну
12.08.2017

Вінничани відпочивають у Чехії

Віктор СКРИПНИК.

Дітям бійців із Вінниччини, які не повернулися з АТО, організували поїздку на відпочинок до Ліберецького краю Республіки Чехія. Подорож стала можлива завдяки домовленості між головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм та керівником Ліберецького краю Мартіном Путою.


Витрати на поїздку профінансувала облдержадміністрація, а перебування у Чехії оплатить місцева адміністрація. 34 дитини, у чиїх серцях не вщухає біль втрати загиблих батьків, відвідають заповідні парки, побачать архітектурні пам’ятки, прекрасну природу Ліберецького краю.


За інформацією департаменту інформаційної політики Вінницької облдержадміністрації, вінничан зустрів заступник керівника краю з великою кількістю морозива. Він же провів екскурсію містом для маленьких гостей. Діти відвідали замок «Старий град», де стали очевидцями лицарських боїв. Вони також побувають у парку розваг, що розташований на 10-гектарній площі. Їм обіцяли екскурсію у природний заповідник «Чеський рай», що є центром європейського геологічного парку ЮНЕСКО. Програма поїздки передбачає і оздоровчу частину, і зустрічі з місцевими однолітками.


Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну