Укр | Рус
З'явилася поліцейська станція З вини МОЗ склалася критична ситуація з медпрепаратами для хворих із термінальною стадією хронічної хвороби нирок Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді повернення у державну власність нерухомого майна вартістю понад 4 млн грн Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування впродовж восьмої сесії розглянув 18 контрольних питань Львівські вчителі повернулись з літньої школи у Румунії Сучасні майданчики -- для юних спортсменів Долинської У Лебединому дошкільнята ходитимуть до нового сучасного дитсадка Зустріли маківку літа Паломники прямували до Бердичева Соціальні ініціативи підприємців -- допомога державі Плата за користування надрами поповнює бюджет Державі повернуто землі на 82 мільйони Прийом громадян -- індикатор спроможності місцевого самоврядування Вшанували пам'ять визволителів Сєвєродонецька Енергоблок №3 РАЕС підключено до мережі – розпочато його понадпроектну експлуатацію
Загрузка...
На головну
12.08.2017

Вінничани відпочивають у Чехії

Віктор СКРИПНИК.

Дітям бійців із Вінниччини, які не повернулися з АТО, організували поїздку на відпочинок до Ліберецького краю Республіки Чехія. Подорож стала можлива завдяки домовленості між головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм та керівником Ліберецького краю Мартіном Путою.


Витрати на поїздку профінансувала облдержадміністрація, а перебування у Чехії оплатить місцева адміністрація. 34 дитини, у чиїх серцях не вщухає біль втрати загиблих батьків, відвідають заповідні парки, побачать архітектурні пам’ятки, прекрасну природу Ліберецького краю.


За інформацією департаменту інформаційної політики Вінницької облдержадміністрації, вінничан зустрів заступник керівника краю з великою кількістю морозива. Він же провів екскурсію містом для маленьких гостей. Діти відвідали замок «Старий град», де стали очевидцями лицарських боїв. Вони також побувають у парку розваг, що розташований на 10-гектарній площі. Їм обіцяли екскурсію у природний заповідник «Чеський рай», що є центром європейського геологічного парку ЮНЕСКО. Програма поїздки передбачає і оздоровчу частину, і зустрічі з місцевими однолітками.


Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну