Укр | Рус
У столиці України створено громадську спілку "За українськомовний Київ" Ми маємо залишити мирну землю наступним поколінням Колишнього міського голову Запоріжжя звинувачують за трьома статтями Аварійні бригади відновлюють електропостачання На століття газети прийшла героїня публікації з далекого минулого На хуторах Озерецької сільради користуються електрикою по … черзі Томограф зламався, але це не біда Канадські рятувальники подарували обладнання й пожежні інструменти У Верховній Раді триває зустріч членів Парламентського комітету асоціації Україна - ЄС Жителів Закарпаття попередили про підвищення рівнів води у річках За останні два тижні місія ОБСЄ зафіксувала зниження рівня насильства на Донбасі Лісом блукає... пума Світовий банк закликав прийняти земельну реформу вже восени Парламент має обрати конкурсну комісію для формування нового складу НКРЕ КП Народні депутати та громадські активісти вимагають відкликати законопроект № 6556 про розширення повноважень Нацгвардії
загрузка...
Голосування
Чи допоможуть миротворці вирішити проблеми на сході нашої країни?

Голосувати

Чи готові ви звертатися в суд для вирішення питань, які стосуються вашої честі та гідності?

Голосувати
На головну
09.09.2017

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів нерезидентів - інвесторів у цінні папери

Закон України

Верховна Рада України постановляє:


1. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) такі зміни:
1) у підпункті 14.1.441 пункту 14.1 статті 14 слова «емітовані центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну фінансову політику» замінити словами «розміщені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику»;
2) підпункт 141.4.10 пункту 141.4 статті 141 викласти в такій редакції:
«141.4.10. Не підлягають оподаткуванню доходи, отримані нерезидентами у вигляді процентів або доходу (дисконту) на державні цінні папери або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов’язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями, або у вигляді інших доходів за державними цінними паперами, що виплачуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, або у вигляді процентів, сплачених нерезидентам за отримані державою або до бюджету Автономної Республіки Крим чи міського бюджету позики (кредити або зовнішні запозичення), які відображаються в Державному бюджеті України або місцевих бюджетах чи кошторисі Національного банку України, або за кредити (позики), які отримані суб’єктами господарювання та виконання яких забезпечено державними або місцевими гарантіями».
2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


Президент України П. ПОРОШЕНКО.


м. Київ,
7 вересня 2017 року.
№ 2146-VІІІ.

Всі статті рубрики На головну