Укр | Рус
Футбол. «Динамо» виходить до 1/8 фіналу! Солом’янський райсуд міста Києва переніс на 27 лютого розгляд клопотання детективів НАБУ про відсторонення мера Одеси Геннадія Труханова від посади на час досудового розслідування Олімпіада. Українські біатлоністки за межами десятки На Вінниччині автомобіль влетів у гурт людей і <<швидку допомогу>> <<Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ>>, - Голова Верховної Ради України Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: <<Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України>> Відсторонили від посади за хабар Держзрада Януковича: суд не допитав жодного свідка і взяв перерву до 28 лютого Небесна Сотня - то в очах вогонь Квитки на залізницю - по-новому Перший заступник Голови Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності М.Паламарчук провів зустріч з представниками проекту Ради Європи <<Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні>> Футбол. Про матч висловилися тренери <<Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії>>, - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Наша головна ланка - якісна освіта
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
12.09.2017

Відродили традицію обжинок

Віктор СКРИПНИК.

Свято обжинок «Золоті зерна» відродили на Вінниччині. Першими провели його у Шаргородському районі (на знімку). Надалі вшанування жниварів стане традицією, як це було в минулі роки.

 


У господарствах Шаргородського району досягли найвищого в області показника урожайності ранніх зернових і зернобобових культур: з кожного гектара намолочено в середньому по 53 центнери збіжжя. Загалом зібрали майже 107 тисяч тонн зерна. Свято супроводжував духмяний запах короваїв, виставку яких організували у вестибюлі районного будинку культури. Тут же виставили снопи колосся, дідухів. Їх доповнювали вироби народних майстрів. Виставку оглянули учасники і гості. Шаргородці запросили на обжинки представників усіх 27 районів області.


— Свято обжинок — це наші звичаї і обряди, багато хто пам’ятає його з дитинства, — зазначив у виступі голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій. — Відродження важливе вже тому, що нині аграрний комплекс є економічним потенціалом регіону. Обов’язок влади — вшановувати людей, які своїми золотими руками збирають золоті зерна.


У подарунок керівнику області вручили картину з насіння різних культур під назвою «Україна — єдина країна». Виготовили її діти хліборобів. Почесні нагороди від обласної та районної влади отримали кращі господарники та ті, хто своїми руками плекає ниву. Народні самодіяльні митці підготували для жниварів концертну програму на хліборобську тематику.

Вінницька область.


Фото надано автором.

Всі статті рубрики На головну