Укр | Рус
Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір До першого класу запишуть, якщо є місця
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.09.2017

Червоний Хрест несе допомогу

Олександр КЛИМЕНКО.

Серед інших організацій в Україні працює також Міжнародний комітет Червоного Хреста. Пріоритетами відносин нашої держави з МКЧХ залишається співробітництво Комітету з Національним Товариством Червоного Хреста України у допомозі особам, котрі постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

 

 

Гуманітарну допомогу вантажать у джипи перед лінією розмежування.

 

 

Колона МКЧХ прямує до сірої зони.

Фото автора.


Наразі Комітетом відкрито шість офісів — у Харкові, Донецьку, Луганську, Сєверодонецьку, Маріуполі та Одесі. По лінії МКЧХ виділяється допомога українським родинам, переміщеним особам та лікарням у вигляді матеріалів для ремонту житла (скло, бетон, покрівельні матеріали), продуктів харчування, теплого одягу, медичних матеріалів, ліків тощо.


У районі Торецьк — Горлівка співробітники місії завозять гуманітарну допомогу для жителів села Південне, яке знаходиться в так званій сірій зоні. Це — продуктові набори (гречка, тушонка, інше) та предмети гігієни (пральний порошок, мило, гігієнічні прокладки для жінок).


Перед лінією розмежування з великої машини вантаж переноситься у джипи і доставляється до людей.


Як розповів співробітник МКЧХ Павло Першин, на два місяці кожен житель отримує 45 кілограмів продуктів та два набори гігієни. Робота працівників місії небезпечна, хоч емблема «Червоний Хрест» у всьому світі означає тільки допомогу і полегшення страждань мирних громадян від збройних конфліктів.


8 вересня співробітника МКЧХ застрелили в машині з емблемою Червоного Хреста в Південному Судані. Він повертався з роздачі гуманітарної допомоги населенню.


11 вересня фізіотерапевта з Іспанії, також працівника місії, вбили в реабілітаційному центрі в Мазарі-Шариф, Афганістан.

 

Всі статті рубрики На головну