Укр | Рус
загрузка...
Голосування
Чого очікуєте від медичної реформи?

Голосувати
На головну
13.09.2017

Протокол про адмінпорушення для Саакашвілі

Богдан КУШНІР.

Учора вранці прикордонники завітали до готелю «Леполіс», де проживає грузинський політик, щоб вручити йому протокол про адміністративне порушення щодо незаконного перетину кордону 10 вересня. Але представникам ДПСУ не вдалося потрапити в номер Саакашвілі. Натомість до них вийшов народний депутат України Семен Семенченко і адвокат, які розповіли про нюанси вручення протоколу про адмінпорушення.


Прикордонники залишалися в коридорі й чекали, поки вийде Міхеіл Саакашвілі. У готель також викликали поліцію, щоб зафіксували факт перешкоджання доступу до персони.


Поліція тим часом проводить розслідування з приводу незаконного перетину кордону 60 осіб. Опитують свідків і викликають на допити учасників інциденту.


Незважаючи на заяви Міхеіла Саакашвілі в суді добитися справедливості, він чомусь зволікав і не поспішав отримувати протокол про адмінпорушення, аби перевести ситуацію в правове русло.


Все з’ясувалося пізніше, коли через кілька годин процедура вручення протоколу відбулася на вулиці, перед десятками телекамер. Біля центрального входу до готелю встановили стіл, і команда Саакашвілі, сидячи на кріслах, спостерігала, як два прикордонники виконували свої обов’язки й вручали протокол про адмінпорушення. Міхеіл Саакашвілі заявив, що «протокол мали вручити впродовж трьох годин після перетину кордону, а зараз спроби прикордонників є незаконними».


Народний депутат України Юрій Дерев’янко, який супроводжує політика, повідомив, що відтепер всі контакти з владою і правоохоронними органами будуть публічними.


Львів’яни по-різному реагують на останні події, пов’язані з проривом кордону. Переважна більшість засуджують порушення законодавства України і вважають, що політики повинні працювати в правовому полі.

Львів.

Всі статті рубрики На головну