Укр | Рус
<<Збереження України - це наше ключове досягнення>>, - заявила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегії в Україні Уле Тер’є Харпестад Нафта дешевшає після оновлення максимумів Криниця зі смачною водицею З'явився <<Повстанський хутір>> Теніс. Світоліна зіграє на Підсумковому турнірі Футбол. Для Гвардіоли сьогоднішній матч проти «Шахтаря» – сьомий у кар'єрі тренера Президент Польщі Анджей Дуда відмовився від запропонованої ним судової реформи «Серцеві» столичні хірурги безкоштовно прийматимуть мешканців Рівненщини Нацбанк послабив гривню до 26,32 Маємо повний комплект нагород! 26 вересня. Пам’ятні дати Зведення штабу АТО на 06:00 26 вересня 2017 Футбол. «Гірники» очікують гру максимальної складності Рівненські атомники працюють над продовженням терміну експлуатації блоку №3 На Рівненщині повідомлено про підозру групі осіб, які виготовляли і збували наркотики
загрузка...
Голосування
Чого очікуєте від медичної реформи?

Голосувати
На головну
13.09.2017

Франція стоїть на позиції безумовної підтримки нашої територіальної цілісності

Заступник голови Комітету в закордонних справах Борис Тарасюк провів зустріч із делегацією Сенату Французької Республіки, очолюваної головою групи дружби Франція-Україна Сенату Ерве Море. До її складу входили заступник голови групи дружби Жан-Ів Леконт і сенатор Жак Лежандр. У зустрічі також брав участь народний депутат, співголова депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Олексій Гончаренко.


Сторони обмінялися думками з актуальних питань двосторонніх взаємин. Відзначалася важливість активізації двостороннього політичного діалогу на міжпарламентському рівні. В контексті обговорення ситуації в окупованому Криму та здійснення окремими французькими депутатами незаконних поїздок до АР Крим Е. Море окремо наголосив, що французька сторона залишається на позиції безумовної підтримки територіальної цілісності України і що уряд Франції доніс до відома парламентаріїв інформацію про небажаність відвідин Криму без погодження з офіційним Києвом.


Обговорили також питання співпраці законотворців обох країн у міжпарламентських органах, обмінялися думками з приводу процесу мирного врегулювання наслідків російської агресії на Донбасі. Українська сторона подякувала членам делегації Сенату Французької Республіки за послідовну підтримку Францією суверенітету та територіальної цілісності України на фоні триваючої агресії Росії проти нашої держави.


Інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

Всі статті рубрики На головну