Укр | Рус
Футбол. «Динамо» виходить до 1/8 фіналу! Солом’янський райсуд міста Києва переніс на 27 лютого розгляд клопотання детективів НАБУ про відсторонення мера Одеси Геннадія Труханова від посади на час досудового розслідування Олімпіада. Українські біатлоністки за межами десятки На Вінниччині автомобіль влетів у гурт людей і <<швидку допомогу>> <<Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ>>, - Голова Верховної Ради України Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: <<Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України>> Відсторонили від посади за хабар Держзрада Януковича: суд не допитав жодного свідка і взяв перерву до 28 лютого Небесна Сотня - то в очах вогонь Квитки на залізницю - по-новому Перший заступник Голови Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності М.Паламарчук провів зустріч з представниками проекту Ради Європи <<Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні>> Футбол. Про матч висловилися тренери <<Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії>>, - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Наша головна ланка - якісна освіта
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
13.09.2017

Франція стоїть на позиції безумовної підтримки нашої територіальної цілісності

Заступник голови Комітету в закордонних справах Борис Тарасюк провів зустріч із делегацією Сенату Французької Республіки, очолюваної головою групи дружби Франція-Україна Сенату Ерве Море. До її складу входили заступник голови групи дружби Жан-Ів Леконт і сенатор Жак Лежандр. У зустрічі також брав участь народний депутат, співголова депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Олексій Гончаренко.


Сторони обмінялися думками з актуальних питань двосторонніх взаємин. Відзначалася важливість активізації двостороннього політичного діалогу на міжпарламентському рівні. В контексті обговорення ситуації в окупованому Криму та здійснення окремими французькими депутатами незаконних поїздок до АР Крим Е. Море окремо наголосив, що французька сторона залишається на позиції безумовної підтримки територіальної цілісності України і що уряд Франції доніс до відома парламентаріїв інформацію про небажаність відвідин Криму без погодження з офіційним Києвом.


Обговорили також питання співпраці законотворців обох країн у міжпарламентських органах, обмінялися думками з приводу процесу мирного врегулювання наслідків російської агресії на Донбасі. Українська сторона подякувала членам делегації Сенату Французької Республіки за послідовну підтримку Францією суверенітету та територіальної цілісності України на фоні триваючої агресії Росії проти нашої держави.


Інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

Всі статті рубрики На головну