Укр | Рус
Генеральною прокуратурою України у співпраці з правоохоронними органами Німеччини викрито злочинне угруповання У Брюсселі під час маніфестації проти режимів Путіна й Лукашенка вимагали звільнити ув’язнених українських журналістів Романа Сущенка і Павла Шаройка Інформація про втечу голови Федерації профспілок України Григорія Осового до Афін з метою уникнення арешту не відповідає дійсності У Криму у лікарні після переслідувань та спроби затримання окупантами померла активістка, ветеран національного руху кримських татар Ваджіє Кашка Адвокат Марк Фейгін повідомив, що в Криму у будинку його товариша Куртсеїта Абдуллаєва проходить обшук Зведені дані АТО 23 листопада 2017 Футбол. «Зоря» зіграє з несподіваним лідером Військовий арсенал: одним подарунок, а майору… штраф Колишнього головного лікаря судитимуть за катування пацієнтів Учні дома, бо в школі холодно Футбол. Останні новини перед матчем в Албанії На Одещині СБУ викрила механізм виведення з України грошей через експортні операції з сільгосппродукцією Місія ОБСЄ обмежила патрулювання в Луганську <<Інформаційний спротив>>: протистояння російських силовиків між собою у Луганську перекинулося до так званої <<ДНР>>... Наші копи будуть схожими на іноземних не тільки за формою
загрузка...
Голосування
Який, на вашу думку, найбільш помітний наслідок Євромайдану?

Голосувати
На головну
13.09.2017

Франція стоїть на позиції безумовної підтримки нашої територіальної цілісності

Заступник голови Комітету в закордонних справах Борис Тарасюк провів зустріч із делегацією Сенату Французької Республіки, очолюваної головою групи дружби Франція-Україна Сенату Ерве Море. До її складу входили заступник голови групи дружби Жан-Ів Леконт і сенатор Жак Лежандр. У зустрічі також брав участь народний депутат, співголова депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Олексій Гончаренко.


Сторони обмінялися думками з актуальних питань двосторонніх взаємин. Відзначалася важливість активізації двостороннього політичного діалогу на міжпарламентському рівні. В контексті обговорення ситуації в окупованому Криму та здійснення окремими французькими депутатами незаконних поїздок до АР Крим Е. Море окремо наголосив, що французька сторона залишається на позиції безумовної підтримки територіальної цілісності України і що уряд Франції доніс до відома парламентаріїв інформацію про небажаність відвідин Криму без погодження з офіційним Києвом.


Обговорили також питання співпраці законотворців обох країн у міжпарламентських органах, обмінялися думками з приводу процесу мирного врегулювання наслідків російської агресії на Донбасі. Українська сторона подякувала членам делегації Сенату Французької Республіки за послідовну підтримку Францією суверенітету та територіальної цілісності України на фоні триваючої агресії Росії проти нашої держави.


Інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

Всі статті рубрики На головну