Укр | Рус
Австрійці зацікавлені інвестувати в Рівненщину Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.09.2017

Незважаючи на військове протистояння, реформування економіки стає масштабнішим

Україна та Франція поглиблюють стратегічне співробітництво і готові надати нового поштовху розвитку спільних інвестиційних проектів та енергетичних програм. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з делегацією Сенату Франції.


«Наша зустріч — чергова можливість почути одне одного. І хочу подякувати Франції за всебічну підтримку України в цей непростий час», — зазначив глава уряду.


Також він поінформував співрозмовників про ситуацію на сході держави і підкреслив важливість об’єднання зусиль заради встановлення миру в регіоні — в тому числі шляхом продовження політики санкцій проти агресора.
«Я дякую за ваше рішення відвідати Донбас. Важливо на власні очі побачити, що саме там відбувається. І нам дуже важливо внести питання миротворчої місії у порядок денний роботи Генеральної асамблеї ООН, яка невдовзі розпочне роботу. Ми маємо врегулювати ситуацію та приборкати російську агресію», — сказав Гройсман.


У свою чергу, голова групи дружби Франція-Україна Сенату Франції Ерве Море підкреслив, що Франція завжди стояла на позиціях підтримки й дружби з Україною. «Ми стоїмо на принципах непорушності державних кордонів України. І ми висловлюємо підтримку у вашому протистоянні з агресором», — підкреслив парламентарій.


Під час розмови Прем’єр-міністр зауважив, що, попри агресію та гібридну війну проти України, наша держава демонструє суттєві економічні здобутки та планує проведення масштабних реформ. «У нас багато викликів, і необхідно робити зміни в різних сферах. Нам дуже багато треба зробити», — наголосив він.


Думку Володимира Гройсмана поділив і Ерве Море. «Реформування в Україні стає масштабним. Але найбільш важливо те, що відбувається воно під час військового протистояння», — зауважив представник Сенату Франції.


У цьому контексті сторони відзначили, що економічне зростання України стало запорукою пожвавлення двосторонніх відносин із Францією. Так, за перше півріччя товарообіг між державами зріс на 15% і перевищив 1,1 мільярда доларів США. На фінальному етапі перебувають такі важливі інвестиційні проекти, як будівництво спільно з французькими партнерами перевантажувального зернового комплексу в Одеському морському торговельному порту, заводу з переробки твердих побутових відходів у Львові. Всебічне сприяння отримала пропозиція французького енергетичного гіганта Engіe («Енжі»), який є постачальником природного газу в Україну, побудувати сонячну електростанцію в Чорнобилі.


«Рівень економічної співпраці доволі високий. Ми можемо говорити про поступове створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні. І ми вдячні за увагу французького бізнесу до України, — сказав В. Гройсман. — В незалежності від політичного полюса ми хочемо миру і розвитку для наших народів».


Співрозмовники згадали досвід проведення українсько-французького форуму в Парижі минулої осені й погодилися, що такий формат співпраці є ефективним, оскільки базується на прямих контактах ділових кіл та влади, а отже, сприяє швидкому ухваленню взаємовигідних рішень.


Сторони також відзначили значний прогрес у сфері культури, зокрема кінематографа та реалізації спільних кінопроектів, і освіти. Київ уже запропонував французьким колегам проект міжурядової угоди про взаємне визнання дипломів і сподівається провести перше робоче засідання українських та французьких експертів з цього питання у Києві в найближчі місяці, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів.

Довідково

За результатами I півріччя 2017 року, загальний товарообіг між Україною та Францією зріс на 15,2% та досяг 1125,1 мільйона доларів США. Основними статтями українського експорту до Франції є жири та олії тваринного або рослинного походження, насіння та плоди олійних рослин, залишки і відходи харчової промисловості, одяг та текстиль. Основу французького товарного імпорту до України становлять: мінеральні палива, хімічна продукція, засоби наземного транспорту (крім залізничного), фармацевтичні товари, ядерні реактори, котли та машини.


За обсягом прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку України, Франція посідає восьме місце серед інших країн з показником у 1334,1 мільйона доларів США. Це 3,4% від загального обсягу інвестицій, залучених в економіку нашої держави на звітну дату. З початку року обсяг французьких інвестицій в українську економіку збільшився на 3,1%. Французький капітал працює у таких сферах, як фінансова та страхова діяльність, оптова та роздрібна торгівля, промисловість.

 

Всі статті рубрики На головну