Укр | Рус
Австрійці зацікавлені інвестувати в Рівненщину Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.09.2017

Дощ-рекордсмен: за дві години — двомісячна норма

Ярослав СЕРГІЄНКО.

Майже все адріатичне узбережжя Хорватії опинилося у зоні злив, що є великою рідкістю для початку вересня. Зазвичай цієї пори року пляжі переповнені відпочивальниками, а зараз негода змусила їх залишатися в готельних номерах, ресторанах і барах.


Особливо постраждало від удару стихії старовинне місто Задар. У понеділок вранці тут за дві години випало понад 190 літрів води на квадратний метр. Це двомісячна норма опадів для туристичного міста, передали хорватські ЗМІ. Вузькі вулички миттєво перетворилися на бурхливі річки, які заливали магазини, кафетерії, бари, ресторани й підземні переходи. Рух транспорту було паралізовано, а пересуватися вулицями можна було лише на надувних човнах. У понеділок у більшості шкіл Задара було скасовано заняття, а в центральній лікарні припинили виконання планових операцій через перебої в електропостачанні. Частину пацієнтів, які потребували медичної допомоги, з вибаченнями відправили додому.


Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович і прем’єр-міністр Андрей Пленкович приїхали до Задара, щоб на місці ознайомитися з масштабами осіннього потопу й з’ясувати, яка допомога потрібна його мешканцям і гостям. У місті було створено кризовий штаб, який очолив прем’єр. Разом із міністрами оборони — Даміром Крстивичем, внутрішніх справ — Давором Божиновичем і охорони здоров’я — Міланом Куюнджичем він розробив заходи з надання термінової допомоги жителям затоплених будинків.


Міністерство оборони Хорватії повідомило, що більш як 300 військовослужбовців і 13 вантажних автомобілів перебувають у постійній готовності для надання допомоги населенню підтоплених районів. Було викликано додаткові сили пожежних частин, які почали відкачувати воду з підземних переходів і будинків мешканців. Відновлюється електропостачання у тих частинах міста, де воно відключилося під час двогодинної зливи.


У Задарі та інших містах на узбережжі Адріатичного моря оголошено червоний код небезпеки для населення. Під загрозою повені перебувають курорти на острові Хвар і траса, що проходить уздовж узбережжя Адріатики.
 

Всі статті рубрики На головну