Укр | Рус
Баскетбол. Україна зуміла обіграти Латвію в Ризі Ірина Геращенко: <<Для повноцінної імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС Верховна Рада і Уряд мають приділяти більше уваги роботі над законопроектами у цьому напрямку>> Грішми країни-агресора митник не погребував У Карпатах знову шукали лижників - п'ятьох киян і львів'янина Місту загрожує сміття Нехай би ці кошти не знадобилися... Футбол. Шлях «Динамо» веде в Рим Гідроелектростанції готують до льодоходу… На громадське обговорення винесені чотири проекти законів Понад 180 мільйонів на ліквідацію наслідків грудневого паводка Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України <<Про внесення зміни до статті 12 Закону України <<Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей>> та подав його на підпис Президенту України Сповзає сніг - активізуються квіткові браконьєри СБУ фіксує активізацію спецслужб РФ для дестабілізації ситуації в країні (відео, фото) Голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявляє, що за чотири роки українська влада зробила значні кроки в модернізації країни Після розгляду в Конституційному суді Польщі закону про Інститут національної пам'яті (ІНП), який передбачає поправку про <<українських націоналістів>>, польський парламент швидко внесе в нього зміни
Загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
13.09.2017

Проблему реєстрації податкових накладних буде вирішено найближчим часом

На базі Комітету з питань податкової та митної політики триває робота над пошуком шляху розв’язання болючих для бізнесу проблем, які виникли у зв’язку із впровадженням норм Податкового кодексу щодо зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі. А також через неспроможність Міністерства фінансів вчасно та якісно організувати цей процес. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала голова комітету Ніна Южаніна (на знімку).

 


«Безумовно одне: допущені помилки повинні бути виправлені в якнайкоротші строки і з найменшими втратами для платників податків. Для цього блокування реєстрації податкових накладних повинно бути переведено в тестовий режим, тобто без фактичного блокування накладних, а безпідставно заблоковані на сьогодні податкові накладні повинні бути терміново розблоковані. Але зробити це необхідно з розумом, щоб не завдати нової шкоди як бізнесу, так і системі справляння ПДВ. Тому й тривають ретельні консультації з усіма зацікавленими сторонами з цього приводу», — зауважила парламентарій.


«Нині можу констатувати, що компромісне рішення, яке, як на мене, дасть змогу розв’язати проблему, вже знайдено, і ми з коллегами, народними депутатами — членами комітету, в найкоротші терміни зареєструємо якісний та узгоджений з усіма зацікавленими сторонами законопроект. Який, зважаючи на його актуальність, можна буде внести до сесійної зали та проголосувати», — резюмувала Ніна Южаніна.

Всі статті рубрики На головну