Укр | Рус
Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір До першого класу запишуть, якщо є місця
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.09.2017

Відносини з Італією посилюються на різних рівнях

Співголова міжпарламентської групи дружби Україна—Італія народний депутат Сергій Алєксєєв (на знімку) узяв участь у дипломатичному прийомі, організованому Надзвичайним та Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа. Його було організовано з нагоди прибуття до Одеси італійського есмінця D560 «Luіgі Durand de la Penne». На борту корабля проходять практику 88 курсантів Академії Військово-морських сил міста Ліворно.

 

 

Як розповів Сергій Алєксєєв, у рамках цього візиту представники ВМС України проведуть спільні заходи зі своїми італійськими колегами, а наші офіцери стажуватимуться на есмінці. Також італійські курсанти разом із нашими моряками відвідають місце загибелі італійського корабля «Альберто Ракіа» під час Другої світової війни.


«Важливо, що проходження практики в Україні італійськими курсантами стає доброю традицією. Минулого року Одесу відвідало навчальне судно «Палінуро» з курсантами на борту. Така співпраця на рівні ВМС наших країн мене надзвичайно тішить, бо що більше буде точок дотику, то міцніші будуть стосунки між нашими країнами», — сказав він і додав, що сам факт присутності цього есмінця в територіальних водах України свідчить про продуктивну співпрацю з НАТО та реалізацію плану вступу до Альянсу.


Сергій Алєксєєв також відзначив посилення взаємодії між країнами на рівні парламентів — у червні було підписано Меморандум про співпрацю між Палатою депутатів Італійської Республіки та Верховною Радою України. І хоча раніше міжпарламентська група дружби Україна—Італія і так активно співпрацювала з італійськими колегами, після підписання Меморандуму відносини вийшли на новий рівень.


«Річ у тім, що такі меморандуми про співпрацю парламент Італії має лише з чотирнадцятьма законодавчими органами різних країн. Тому цей крок є знаковим і свідчить про те, що Україна для Італії є стратегічним партнером», — цитує слова політика його прес-служба.


Народний депутат звернув також увагу, на важливість налагодження відносин саме з Італією, оскільки ця країна нині головує в G7, а наступного року очолить ОБСЄ. «Паоло Аллі, який очолює Пар-ламентську асамблею 
НАТО, головує також і в міжпарламентській групі дружби з Україною в парламенті Італії, що ще більше посилює наше оборонне співробітництво», — пояснив він.

Всі статті рубрики На головну