Укр | Рус
Футбол. «Динамо» виходить до 1/8 фіналу! Солом’янський райсуд міста Києва переніс на 27 лютого розгляд клопотання детективів НАБУ про відсторонення мера Одеси Геннадія Труханова від посади на час досудового розслідування Олімпіада. Українські біатлоністки за межами десятки На Вінниччині автомобіль влетів у гурт людей і <<швидку допомогу>> <<Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ>>, - Голова Верховної Ради України Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: <<Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України>> Відсторонили від посади за хабар Держзрада Януковича: суд не допитав жодного свідка і взяв перерву до 28 лютого Небесна Сотня - то в очах вогонь Квитки на залізницю - по-новому Перший заступник Голови Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності М.Паламарчук провів зустріч з представниками проекту Ради Європи <<Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні>> Футбол. Про матч висловилися тренери <<Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії>>, - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Наша головна ланка - якісна освіта
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
14.09.2017

Можемо обійтися без допомоги МВФ

Ярослав СЕРГІЄНКО.

Про це заявив прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас на прес-конференції, у рамках 82-ї Міжнародної виставки в Салоніках. Він заспокоїв кредиторів країни й запевнив, що уряд Греції має намір повністю виконати угоду з ними в рамках третьої програми фінансової допомоги Афінам. І додав: йому однаково, буде брати участь Міжнародний валютний фонд у цій програмі чи ні.


«Ми можемо прожити і з МВФ у рамках того, що погоджено, але, безумовно, можемо обійтися і без МВФ. Рішення про участь у цій програмі допомоги МВФ має прийняти до кінця року. Але це стосується не тільки Греції, це стосується усієї Європи», — уточнив Ципрас. За його словами, він не думає, що позиція МВФ може загальмувати винесення третьої оцінки програми реформ, оскільки це залежить від виконання угод з усіма кредиторами. А також додав: МВФ за два роки не зміг вирішити, чи братиме він участь у третій програмі допомоги Греції обсягом 86 мільярдів євро, яка закінчується уже влітку наступного року.


А тепер економіка Греції настільки зміцніла, що участь МВФ у третій програмі фінансової допомоги Афінам не така вже й життєво важлива.
 

Всі статті рубрики На головну