Укр | Рус
У столиці України створено громадську спілку "За українськомовний Київ" Ми маємо залишити мирну землю наступним поколінням Колишнього міського голову Запоріжжя звинувачують за трьома статтями Аварійні бригади відновлюють електропостачання На століття газети прийшла героїня публікації з далекого минулого На хуторах Озерецької сільради користуються електрикою по … черзі Томограф зламався, але це не біда Канадські рятувальники подарували обладнання й пожежні інструменти У Верховній Раді триває зустріч членів Парламентського комітету асоціації Україна - ЄС Жителів Закарпаття попередили про підвищення рівнів води у річках За останні два тижні місія ОБСЄ зафіксувала зниження рівня насильства на Донбасі Лісом блукає... пума Світовий банк закликав прийняти земельну реформу вже восени Парламент має обрати конкурсну комісію для формування нового складу НКРЕ КП Народні депутати та громадські активісти вимагають відкликати законопроект № 6556 про розширення повноважень Нацгвардії
загрузка...
Голосування
Чи допоможуть миротворці вирішити проблеми на сході нашої країни?

Голосувати

Чи готові ви звертатися в суд для вирішення питань, які стосуються вашої честі та гідності?

Голосувати
На головну
14.09.2017

Можемо обійтися без допомоги МВФ

Ярослав СЕРГІЄНКО.

Про це заявив прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас на прес-конференції, у рамках 82-ї Міжнародної виставки в Салоніках. Він заспокоїв кредиторів країни й запевнив, що уряд Греції має намір повністю виконати угоду з ними в рамках третьої програми фінансової допомоги Афінам. І додав: йому однаково, буде брати участь Міжнародний валютний фонд у цій програмі чи ні.


«Ми можемо прожити і з МВФ у рамках того, що погоджено, але, безумовно, можемо обійтися і без МВФ. Рішення про участь у цій програмі допомоги МВФ має прийняти до кінця року. Але це стосується не тільки Греції, це стосується усієї Європи», — уточнив Ципрас. За його словами, він не думає, що позиція МВФ може загальмувати винесення третьої оцінки програми реформ, оскільки це залежить від виконання угод з усіма кредиторами. А також додав: МВФ за два роки не зміг вирішити, чи братиме він участь у третій програмі допомоги Греції обсягом 86 мільярдів євро, яка закінчується уже влітку наступного року.


А тепер економіка Греції настільки зміцніла, що участь МВФ у третій програмі фінансової допомоги Афінам не така вже й життєво важлива.
 

Всі статті рубрики На головну