Укр | Рус
Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір До першого класу запишуть, якщо є місця
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
14.09.2017

Саакашвілі очікують у Мостиському суді

Богдан КУШНІР.

Уночі лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі переїхав з одного готелю до іншого. А о 13-й годині з’явився на книжковому форумі.


Ажіотаж у Львові від перших днів перебування екс-голови Одеської ОДА зник, і тема Саакашвілі зійшла з перших шпальт ЗМІ.


Натомість нині більше пишуть про розслідування кримінальних проваджень за фактом незаконного порушення кордону 10 вересня в пункті пропуску «Шегині». Політики, громадські діячі заявляють, що ситуація від мітингової стихії повинна перейти в правове поле.


Національна поліція затримала шістьох осіб, яким інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, зокрема групове порушення громадського порядку. Очікують і Міхеіла Саакашвілі у Мостиському районному суді, де на 18 вересня заплановано розгляд протоколу про адміністративне порушення при перетині кордону.


Правоохоронці встановили прізвища 32 активних учасників цих подій. Опитано понад 100 свідків.


Розслідування ведеться за чотирма статтями Кримінального кодексу — незаконне переправлення осіб через кордон, опір представникові влади, погроза або насильство щодо представника влади і групове порушення громадського порядку.


Під час подій у Шегинях було травмовано 13 поліцейських і 9 прикордонників.


Львів.

Всі статті рубрики На головну