Укр | Рус
Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір До першого класу запишуть, якщо є місця
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
14.09.2017

У Польщі збиралися добрі сусіди

Михайло ЛИСЕВИЧ.

 

"GOOD NEIGHBOURS" ("Добрі сусіди") -- таку назву мав Міжнародний проект, організований варшавським товариством "Passionfruits", який було втілено нещодавно у польському курортному містечку Мурзасіхлє з участю молодіжних танцювальних груп із Польщі, Литви й України.

Мета проекту -- інтеграція молоді в суспільстві, встановлення та підтримання добросусідських і загальнолюдських стосунків між різними народами, діалогу і толерантності, взаєморозуміння. І все це -- через пізнання культури, мистецтва, мови, звичаїв, традицій, історії іншого народу.

Нашу країну представляв народний художній ансамбль танцю "Горлиця" Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка (керівник -- Андрій Медецький).

Кожен день був розписаний по хвилинах. Керівники груп проводили майстер-класи з національних народних танців. Окрім того, всіх учасників розділили на інтернаціональні групи по 10 чоловік. Кожній групі була задана певна важливо суспільна тема, за якою молоді люди мали скласти сценарій та зняти фільм. З ними працював польський професійний режисер. Учасники грали ролі, шукали відповідне вбрання і антураж під музичний супровід Тетяни Медецької.

Результат вартий був затрачених часу та зусиль. Усі були в захопленні, особливо після перегляду своїх короткометражних фільмів. Жартували, що будуть номінуватися на "Оскар".

Учасники проекту також здійснили сходження на одну з гірських вершин польських Татр. Бачили високогірне озеро Чорний Став (на знімку), чимось схоже на Синевир. Краєвиди були фантастично красивими. Зокрема, вражала гряда гір, яку називають Гевонт.

Учасники ансамблю "Горлиця" розповідають, що хлопці й дівчата з різних країн здружилися між собою, обмінялися адресами і відтепер спілкуються у соціальних мережах.

Фото з відкритих джерел.

Всі статті рубрики На головну