Укр | Рус
У столиці України створено громадську спілку "За українськомовний Київ" Ми маємо залишити мирну землю наступним поколінням Колишнього міського голову Запоріжжя звинувачують за трьома статтями Аварійні бригади відновлюють електропостачання На століття газети прийшла героїня публікації з далекого минулого На хуторах Озерецької сільради користуються електрикою по … черзі Томограф зламався, але це не біда Канадські рятувальники подарували обладнання й пожежні інструменти У Верховній Раді триває зустріч членів Парламентського комітету асоціації Україна - ЄС Жителів Закарпаття попередили про підвищення рівнів води у річках За останні два тижні місія ОБСЄ зафіксувала зниження рівня насильства на Донбасі Лісом блукає... пума Світовий банк закликав прийняти земельну реформу вже восени Парламент має обрати конкурсну комісію для формування нового складу НКРЕ КП Народні депутати та громадські активісти вимагають відкликати законопроект № 6556 про розширення повноважень Нацгвардії
загрузка...
Голосування
Чи допоможуть миротворці вирішити проблеми на сході нашої країни?

Голосувати

Чи готові ви звертатися в суд для вирішення питань, які стосуються вашої честі та гідності?

Голосувати
На головну
14.09.2017

У Польщі збиралися добрі сусіди

Михайло ЛИСЕВИЧ.

 

"GOOD NEIGHBOURS" ("Добрі сусіди") -- таку назву мав Міжнародний проект, організований варшавським товариством "Passionfruits", який було втілено нещодавно у польському курортному містечку Мурзасіхлє з участю молодіжних танцювальних груп із Польщі, Литви й України.

Мета проекту -- інтеграція молоді в суспільстві, встановлення та підтримання добросусідських і загальнолюдських стосунків між різними народами, діалогу і толерантності, взаєморозуміння. І все це -- через пізнання культури, мистецтва, мови, звичаїв, традицій, історії іншого народу.

Нашу країну представляв народний художній ансамбль танцю "Горлиця" Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка (керівник -- Андрій Медецький).

Кожен день був розписаний по хвилинах. Керівники груп проводили майстер-класи з національних народних танців. Окрім того, всіх учасників розділили на інтернаціональні групи по 10 чоловік. Кожній групі була задана певна важливо суспільна тема, за якою молоді люди мали скласти сценарій та зняти фільм. З ними працював польський професійний режисер. Учасники грали ролі, шукали відповідне вбрання і антураж під музичний супровід Тетяни Медецької.

Результат вартий був затрачених часу та зусиль. Усі були в захопленні, особливо після перегляду своїх короткометражних фільмів. Жартували, що будуть номінуватися на "Оскар".

Учасники проекту також здійснили сходження на одну з гірських вершин польських Татр. Бачили високогірне озеро Чорний Став (на знімку), чимось схоже на Синевир. Краєвиди були фантастично красивими. Зокрема, вражала гряда гір, яку називають Гевонт.

Учасники ансамблю "Горлиця" розповідають, що хлопці й дівчата з різних країн здружилися між собою, обмінялися адресами і відтепер спілкуються у соціальних мережах.

Фото з відкритих джерел.

Всі статті рубрики На головну