Укр | Рус
Україна вдячна Канаді за підтримку у боротьбі проти російської агресії - зустріч Президента та Генерал-губернатора Канади 242 дні героїчної оборони. Відзначення третьої річниці вшанування подвигу українських <<кіборгів>> Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за період роботи сьомої сесії Верховної Ради провів 11 засідань, на яких розглянуто 85 питань Забудовника зобов’язали поділитись із бюджетом П’ять мільйонів доларів виграли в Америці, а радіють… у Вінниці Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Глава держави про прийнятий Закон про реінтеграцію Донбасу: Вдячний всім парламентарям за підтримку моєї президентської стратегії звільнення Донбасу Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України розглянув шість проектів законів щодо діяльності народних депутатів та ухвалив відповідні висновки Футбол. «Динамо» (Київ) – найуспішніший український клуб 2017 року Закон про реінтеграцію Донбасу посилює позицію України в міжнародних судах, - Секретар РНБО Олександр Турчинов Московський міський <<суд>> відхилив апеляційну скаргу захисту Романа Сущенка, який незаконно утримується у СІЗО <<Лефортово>>... Голосування за законопроект про визнання Росії агресором та окупантом увійде в історію, - Оксана Сироїд Законопроект № 7163 дозволить нашим дипломатам більш ефективно діяти в міжнародних судах, - Ірина Геращенко Закон про реінтеграцію Донбасу дає позитивний сигнал мешканцям тимчасово окупованих територій щодо їх звільнення, - Ірина Луценко Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що Президент України підпише законопроект про деокупацію Донбасу
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
13.10.2017

Побачене на власні очі змінює ставлення до багатьох речей

У Верховній Раді відбувся черговий практикум із нормотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань житлово-комунального господарства. 


Захід організовано апаратом Верховної Ради спільно з Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Практикум реалізується спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «Пульс», що впроваджується за підтримки USAID. Варто нагадати, що подібні практикуми постійно проводяться у Верховній Раді. Відбуваються вони на підтримку реформи децентралізації.


Мета заходу — ознайомити представників місцевих органів влади з процесом формування законодавчої бази України. Для того, щоб вони краще розуміли механізм законотворчої діяльності й потім могли використати отриманий досвід у власній роботі.


Привітав учасників практикуму заступник керівника апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко. «Сьогодні ви, спеціалісти, які займаються системою життєзабезпечення своїх громад, приїхали поспілкуватися з найкращими фахівцями у цій галузі. Для нас дуже важливі ваші пропозиції та зауваження», —наголосив він. Водночас О. Мартиненко запевнив, що всі слушні пропозиції можуть бути відображені або у законодавчій базі, або в урядових рішеннях: «У нас є такий досвід. Якщо ваші пропозиції будуть нагальні та слушні, то ми зможемо домогтися прийняття відповідних рішень».


Робота практикуму розрахована на два дні. У перший день, крім ознайомлення із процесом законотворення, його учасники візьмуть участь у засіданні круглого столу за участі представників секретаріатів парламентських комітетів. Другого дня вони матимуть екскурсію будівлею Верховної Ради, відвідають Асоціацію міст України та Київський центр енергоефективності. Останній, до речі, доволі модерновий. А коли на власні очі бачиш роботу сучасних технологій, то й сприйняття енергоефективності стає зовсім іншим. Тож отриманий досвід: як скоротити витрати на енергоносії, використати нові технології, учасники практикуму зможуть також застосувати в своїх громадах.


Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну