Укр | Рус
Футбол. Лідери зіграли в «суху» нічию Футбол. «Зоря» завдала відчутної поразки «Маріуполю» на його полі Арсен Аваков: "Генеральний прокурор взяв на особистий контроль ситуацію з івано-франківськими патрульними" Євген Нищук: "Це був свідомий відбір за національною ознакою еліти, кращих синів Польщі та України" У Франції вісім осіб звинуватили у підготовці вбивства політиків Педагогічний університет імені Грінченка реконструюють на 252 млн Чоловік захопив заручників в розважальному центрі в Британії П’ять обстрілів протягом дня У київській поліції кажуть, що не затримували журналістку з Казахстану У Берліні протест проти депутатів "Альтернативи для Німеччини" у Бундестазі Будівництво автомагістралі Via Carpatia: Київ і Варшава домовилися про співпрацю Президент нагородив 31 військовослужбовця державними нагородами Карпатам загрожують сильні дощі Футбол. «Сталь» урятувалася, реалізувавши пенальті Журналістку з Казахстану затримали у Києві
загрузка...
Голосування
На вашу думку, протестні акції під Верховною Радою - це...

Голосувати

Як ви ставитеся до протестних акцій під Верховною Радою

Голосувати
На головну
13.10.2017

Побачене на власні очі змінює ставлення до багатьох речей

У Верховній Раді відбувся черговий практикум із нормотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань житлово-комунального господарства. 


Захід організовано апаратом Верховної Ради спільно з Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Практикум реалізується спільно з Асоціацією міст України в рамках проекту «Пульс», що впроваджується за підтримки USAID. Варто нагадати, що подібні практикуми постійно проводяться у Верховній Раді. Відбуваються вони на підтримку реформи децентралізації.


Мета заходу — ознайомити представників місцевих органів влади з процесом формування законодавчої бази України. Для того, щоб вони краще розуміли механізм законотворчої діяльності й потім могли використати отриманий досвід у власній роботі.


Привітав учасників практикуму заступник керівника апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко. «Сьогодні ви, спеціалісти, які займаються системою життєзабезпечення своїх громад, приїхали поспілкуватися з найкращими фахівцями у цій галузі. Для нас дуже важливі ваші пропозиції та зауваження», —наголосив він. Водночас О. Мартиненко запевнив, що всі слушні пропозиції можуть бути відображені або у законодавчій базі, або в урядових рішеннях: «У нас є такий досвід. Якщо ваші пропозиції будуть нагальні та слушні, то ми зможемо домогтися прийняття відповідних рішень».


Робота практикуму розрахована на два дні. У перший день, крім ознайомлення із процесом законотворення, його учасники візьмуть участь у засіданні круглого столу за участі представників секретаріатів парламентських комітетів. Другого дня вони матимуть екскурсію будівлею Верховної Ради, відвідають Асоціацію міст України та Київський центр енергоефективності. Останній, до речі, доволі модерновий. А коли на власні очі бачиш роботу сучасних технологій, то й сприйняття енергоефективності стає зовсім іншим. Тож отриманий досвід: як скоротити витрати на енергоносії, використати нові технології, учасники практикуму зможуть також застосувати в своїх громадах.


Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну