Укр | Рус
Росія має понести відповідальність за злочини, скоєні в окупованому нею Криму - Президент Торгівля людьми: 90% вербувальників працюють в Інтернеті 93-річна пенсіонерка з Рівненщини не шкодує для атовців своєї скромної пенсії На 100-річчя лікарні подарували… хірургічний центр <<Вирок>> судді почали писати кров’ю Радник глави МВС України Зорян Шкіряк: Плотницький поїхав до московських кураторів Компанія Ілона Маска Tesla за сто днів завершила монтаж станції зберігання енергії Tesla Powerpack в Південній Австралії Президент України Петро Порошенко мав аудієнцію у Його Величності Короля Бельгійців Філіпа Президент розпочав робочий візит до Брюсселя Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров: у Криму йде спецоперація проти Меджлісу Екс-міністр економіки Польщі: Ідеальних реформ не буває, але треба старатися Генеральною прокуратурою України у співпраці з правоохоронними органами Німеччини викрито злочинне угруповання У Брюсселі під час маніфестації проти режимів Путіна й Лукашенка вимагали звільнити ув’язнених українських журналістів Романа Сущенка і Павла Шаройка Інформація про втечу голови Федерації профспілок України Григорія Осового до Афін з метою уникнення арешту не відповідає дійсності У Криму у лікарні після переслідувань та спроби затримання окупантами померла активістка, ветеран національного руху кримських татар Ваджіє Кашка
загрузка...
Голосування
Який, на вашу думку, найбільш помітний наслідок Євромайдану?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Нелегальний транзит до Європи

Михайло ЛИСЕВИЧ

Без документів, не виходячи на вулицю та постійно переховуючись, -- саме так упродовж двох останніх тижнів у Бережанах жили семеро іноземців -- уродженців В'єтнаму. Їх виявили тернопільські правоохоронці з відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми.

Фото надано
відділом комунікації поліції
Тернопільської області.

 

За словами керівника відділу Олександра Буняка, в Україну в'єтнамці приїхали в двадцятих числах жовтня. Це четверо жінок та троє чоловіків віком від двадцяти до тридцяти років. Іноземці оселилися в готелі, на вулицю не виходили, харчувалися там, де жили.

 

Документів при них не було. Представники азіатського континенту стверджують, що віддали свої паспорти українцю, який пообіцяв виготовити папери для виїзду в Європу. Наразі нелегалів передали в міграційну службу, а далі вирішуватиметься питання про їхню депортацію.

 

Працівники поліції встановлюють, коли саме і через який кордон іноземці потрапили на територію України, а також осіб, причетних до їх перевезення.

 

Олександр Буняк розповідає, що, за неофіційною інформацією, в'єтнамців, які потрапляють до Європи, використовують як дешеву найману силу. Їм не видають документів, а за нелегальний в'їзд та перебування в країні Євросоюзу азіати мають відпрацювати "помічнику" майже 15 тисяч доларів.

 

Михайло ЛИСЕВИЧ.

 

Тернопільська область.

 

Голос України

Всі статті рубрики На головну