Укр | Рус
Футбол. Збірна Уругваю другою вийшла до плей-оф Теніс. Українки порадували перемогами Футбол. «Маріуполь» дізнався ім'я свого першого суперника в Лізі Європи Футбол. Роналду – найкращий снайпер європейських збірних! Баскетбол. Турки визначилися зі складом Найcтаршому ветерану органів внутрішніх справ Рівненщини — 104 роки За позовом прокуратури державі повернуто приміщення у центрі м.Рівне та стягнуто заборгованість за його оренду У Рівному відкрили спортмайданчик європейського стандарту Антисемітські текстівки придумали в Росії Власників ділянок визначить жеребкування Нагорода журналістам - абонемент на безплатну риболовлю Мітингували проти екологічного забруднення Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Славетна історія вкладається в чотири роки Законопроект про Національну безпеку визначає основні маркери, за якими держава буде рухатися до стандартів Північноатлантичного альянсу, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Нелегальний транзит до Європи

Михайло ЛИСЕВИЧ

Без документів, не виходячи на вулицю та постійно переховуючись, -- саме так упродовж двох останніх тижнів у Бережанах жили семеро іноземців -- уродженців В'єтнаму. Їх виявили тернопільські правоохоронці з відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми.

Фото надано
відділом комунікації поліції
Тернопільської області.

 

За словами керівника відділу Олександра Буняка, в Україну в'єтнамці приїхали в двадцятих числах жовтня. Це четверо жінок та троє чоловіків віком від двадцяти до тридцяти років. Іноземці оселилися в готелі, на вулицю не виходили, харчувалися там, де жили.

 

Документів при них не було. Представники азіатського континенту стверджують, що віддали свої паспорти українцю, який пообіцяв виготовити папери для виїзду в Європу. Наразі нелегалів передали в міграційну службу, а далі вирішуватиметься питання про їхню депортацію.

 

Працівники поліції встановлюють, коли саме і через який кордон іноземці потрапили на територію України, а також осіб, причетних до їх перевезення.

 

Олександр Буняк розповідає, що, за неофіційною інформацією, в'єтнамців, які потрапляють до Європи, використовують як дешеву найману силу. Їм не видають документів, а за нелегальний в'їзд та перебування в країні Євросоюзу азіати мають відпрацювати "помічнику" майже 15 тисяч доларів.

 

Михайло ЛИСЕВИЧ.

 

Тернопільська область.

 

Голос України

Всі статті рубрики На головну