Укр | Рус
Верховна Рада розгляне подання Генпрокурора щодо скасування депутатської недоторканності та арешт Надії Савченко у четвер, 22 березня У Запоріжжі перекинулась маршрутка з пасажирами Ганьба страшніша за смерть? Старобільську купили два екскаватори Футбол. «Молодіжка» вилетіла до Словенії У новому відділенні -- нові операції Освітяни Луганщини продемонстрували ефективність своєї роботи За хабарництво засудили на п'ять років Утеплення дитсадку на Херсонщині профінансував... уряд Японії Збирав хмиз, а знайшов... міну Верховна Рада готує постанову про засудження проведення виборів на окупованій території українського Криму На Закарпатті розпочалися командно-штабні навчання У Южноукраїнську на Миколаївщині екс-директора Центру реабілітації дітей підозрюють в розтраті 270 тисяч гривень На Рівненському полігоні тривають заняття військових Парламент хоче посилити кримінальну відповідальність за незаконну вирубку та контрабанду лісу
Загрузка...
Голосування
Чи задовольняє вас монетизація пільг на проїзд у транспорті?

Голосувати

Чи потрібно посилювати патріотичне виховання підростаючого покоління у навчальних закладах?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Умерову вручили премію Платформи європейської пам’яті й совісті

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров став володарем премії Платформи європейської пам’яті й совісті в 2017 році. Цього року нагородження відбулося у рамках конференції «100 років комунізму. Історія і пам’ять», що проходила в Парижі.
Премія вручається людям, які протистоять тоталітаризму у світі, обстоюючи верховенство закону й прав людини. Її мета — привернути увагу до борців з антидемократичними режимами й жертвам політичних репресій. У 2014 році лауреатом став лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.
Те, що за останні чотири роки вже вдруге лауреатом премії стає кримський татарин, свідчить, що тема Криму, проблеми й ненасильницька боротьба кримськотатарського народу є важливими для світового співтовариства. На офіційному сайті організації «Платформа європейської пам’яті й совісті» повідомляється, що Умеров визнаний гідним премії «за визнання його боротьби проти тоталітаризму за ідеали демократії, основні права та свободи людини й верховенство закону». Номінував Умерова на здобуття цієї премії Кримськотатарський ресурсний центр.
«Якщо світ раптом визнає анексію Криму — це остаточно порушить весь світовий баланс. Я часто звертаюся до лідерів держав із проханням посилювати економічні санкції і дипломатичний вплив на Російську Федерацію, щоб вона дала спокій Україні», — процитувала слова з промови Умерова в Парижі на своїй сторінці у Фейсбуці його дочка Айше.

 

Всі статті рубрики На головну