Укр | Рус
Московський міський <<суд>> відхилив апеляційну скаргу захисту Романа Сущенка, який незаконно утримується у СІЗО <<Лефортово>>... Голосування за законопроект про визнання Росії агресором та окупантом увійде в історію, - Оксана Сироїд Законопроект № 7163 дозволить нашим дипломатам більш ефективно діяти в міжнародних судах, - Ірина Геращенко Закон про реінтеграцію Донбасу дає позитивний сигнал мешканцям тимчасово окупованих територій щодо їх звільнення, - Ірина Луценко Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що Президент України підпише законопроект про деокупацію Донбасу Субсидію на Закарпатті одержують майже 150 тисяч родин Без електрики трамваї не ходитимуть… Найкоротший авіарейс: польоти наяву чи?.. Працевлаштовано 26 тисяч мешканців Тернопільщини У новий рік - з новими квартирами У Верховній Раді відкрито постійно діючу експозицію Музею українського парламентаризму з нагоди 100-літнього ювілею проголошення незалежності УНР Жодних замахів на Януковича під час Майдану не було - свідок Аграрні розписки приходять до фермера… <<Погорина>> - з новими романами та історіями Громада запускає рейсові маршрути
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Умерову вручили премію Платформи європейської пам’яті й совісті

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров став володарем премії Платформи європейської пам’яті й совісті в 2017 році. Цього року нагородження відбулося у рамках конференції «100 років комунізму. Історія і пам’ять», що проходила в Парижі.
Премія вручається людям, які протистоять тоталітаризму у світі, обстоюючи верховенство закону й прав людини. Її мета — привернути увагу до борців з антидемократичними режимами й жертвам політичних репресій. У 2014 році лауреатом став лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.
Те, що за останні чотири роки вже вдруге лауреатом премії стає кримський татарин, свідчить, що тема Криму, проблеми й ненасильницька боротьба кримськотатарського народу є важливими для світового співтовариства. На офіційному сайті організації «Платформа європейської пам’яті й совісті» повідомляється, що Умеров визнаний гідним премії «за визнання його боротьби проти тоталітаризму за ідеали демократії, основні права та свободи людини й верховенство закону». Номінував Умерова на здобуття цієї премії Кримськотатарський ресурсний центр.
«Якщо світ раптом визнає анексію Криму — це остаточно порушить весь світовий баланс. Я часто звертаюся до лідерів держав із проханням посилювати економічні санкції і дипломатичний вплив на Російську Федерацію, щоб вона дала спокій Україні», — процитувала слова з промови Умерова в Парижі на своїй сторінці у Фейсбуці його дочка Айше.

 

Всі статті рубрики На головну