Укр | Рус
Сім'ям бійців допоможуть матеріально Сімейний дитбудинок <<підріс>> до другого поверху Випадки кору примушують хвилюватись Хто вирішить долю мобільного оператора? На Рівненщині планують реставрувати пам’ятки архітектури Віра-надія, хоч згорьована, але не гасне, що воїн-кіборг із Рівненщини живий Пенсіонери-колишні силовики годину блокували трасу Київ - Чоп поблизу Рівного КНДР і Республіка Корея домовилися про спільний вихід на церемонії-відкриття Олімпіади-2018 Теніс. Долгополов дівчат не підвів Хокей. «Кременчук» повертається додому! Позашляховики для нацпарку Сьогодні Антикорупційний комітет ВР спробує оголосити новий конкурс на відбір кандидата від парламенту на аудитора НАБУ Навіщо страйкували? Про що домовлялися? Хата для безпритульних стала теплішою Премію імені Василя Симоненка присуджено бійцю <<Правого сектора>>
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Письменницький десант в озерний край

Максим СОЛОНЕНКО

У День української писемності та мови велика група письменників та журналістів з Луцька побувала в навчальних закладах Шацького району (на знімку). Щоб зустрітися зі своїми читачами, їм довелося проїхати більш як півтори сотні кілометрів. І якщо в столиці озерного краю — Шацьку — поява письменників не дивина, то в маленькому віддаленому селі Острів’я приїзд письменника і журналіста Сергія Цюриця став справжньою сенсацією.

Гості розповіли школярам про свою творчість і значення рідної мови у житті держави, познайомили зі своїми новими творами, відповіли на запитання. Автору цієї замітки пощастило побувати в школі села Піща, яке розташоване поруч із білоруським кордоном і зовсім близько від кордону з Польщею. В ньому всі розмовляють рідною мовою, бережуть традиції і пишаються, що українці.
Учням розповіли про те, як потрібно берегти рідну мову, як роблять це українці в далекому зарубіжжі, про цікаву і складну професію журналіста і, звичайно ж, про газету «Голос України». До речі, передплатники нашого видання є і в селі Піща. Щоправда, доходить сюди наша газета у кращому разі на другий після виходу день.

Фото автора.

Всі статті рубрики На головну