Укр | Рус
Путін готує спецназ для введення у храми УПЦ МП в Україні, – Тимчук "ПОЗИВНИЙ БАНДЕРАС" - ФІЛЬМ - ВІДКРИТТЯ ДНІВ УКРАЇНСЬКОГО КІНО НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ Міжнародна сільськогосподарська організація попередила про ризик голоду через зміну клімату У Херсоні скасували регіональний статус російської мови У Львові "замінували" вокзал - 800 евакуйованих Хто видасть «Відступника»? Швейцарський хор вразив чернігівців «Не поділили» ремонту дороги Бомбу під школою знешкодили, та небезпека не минула Мін'юст США висунув громадянці РФ звинувачення у втручанні у вибори-2018 Прикордонниками зі складу Об'єднаних сил вилучено контрафактних цигарок на 300 тисяч гривень На Третій юнацькій олімпіаді українці показали неймовірний результат — Порошенко Посольство в США заявляє про нові інформаційні атаки на Україну 85-ті роковини Голодомору: в Австрії пройшла акція "Запалімо свічку памяті" Спрощено умови отримання субсидій для українців
Загрузка...
На головну
11.11.2017

Письменницький десант в озерний край

Максим СОЛОНЕНКО

У День української писемності та мови велика група письменників та журналістів з Луцька побувала в навчальних закладах Шацького району (на знімку). Щоб зустрітися зі своїми читачами, їм довелося проїхати більш як півтори сотні кілометрів. І якщо в столиці озерного краю — Шацьку — поява письменників не дивина, то в маленькому віддаленому селі Острів’я приїзд письменника і журналіста Сергія Цюриця став справжньою сенсацією.

Гості розповіли школярам про свою творчість і значення рідної мови у житті держави, познайомили зі своїми новими творами, відповіли на запитання. Автору цієї замітки пощастило побувати в школі села Піща, яке розташоване поруч із білоруським кордоном і зовсім близько від кордону з Польщею. В ньому всі розмовляють рідною мовою, бережуть традиції і пишаються, що українці.
Учням розповіли про те, як потрібно берегти рідну мову, як роблять це українці в далекому зарубіжжі, про цікаву і складну професію журналіста і, звичайно ж, про газету «Голос України». До речі, передплатники нашого видання є і в селі Піща. Щоправда, доходить сюди наша газета у кращому разі на другий після виходу день.

Фото автора.

Всі статті рубрики На головну