Укр | Рус
Контакт є: настрої оптимістичні Верховна Рада розгляне подання Генпрокурора щодо скасування депутатської недоторканності та арешт Надії Савченко у четвер, 22 березня У Запоріжжі перекинулась маршрутка з пасажирами Ганьба страшніша за смерть? Старобільську купили два екскаватори Футбол. «Молодіжка» вилетіла до Словенії У новому відділенні -- нові операції Освітяни Луганщини продемонстрували ефективність своєї роботи За хабарництво засудили на п'ять років Утеплення дитсадку на Херсонщині профінансував... уряд Японії Збирав хмиз, а знайшов... міну Верховна Рада готує постанову про засудження проведення виборів на окупованій території українського Криму На Закарпатті розпочалися командно-штабні навчання У Южноукраїнську на Миколаївщині екс-директора Центру реабілітації дітей підозрюють в розтраті 270 тисяч гривень На Рівненському полігоні тривають заняття військових
Загрузка...
Голосування
Чи задовольняє вас монетизація пільг на проїзд у транспорті?

Голосувати

Чи потрібно посилювати патріотичне виховання підростаючого покоління у навчальних закладах?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Письменницький десант в озерний край

Максим СОЛОНЕНКО

У День української писемності та мови велика група письменників та журналістів з Луцька побувала в навчальних закладах Шацького району (на знімку). Щоб зустрітися зі своїми читачами, їм довелося проїхати більш як півтори сотні кілометрів. І якщо в столиці озерного краю — Шацьку — поява письменників не дивина, то в маленькому віддаленому селі Острів’я приїзд письменника і журналіста Сергія Цюриця став справжньою сенсацією.

Гості розповіли школярам про свою творчість і значення рідної мови у житті держави, познайомили зі своїми новими творами, відповіли на запитання. Автору цієї замітки пощастило побувати в школі села Піща, яке розташоване поруч із білоруським кордоном і зовсім близько від кордону з Польщею. В ньому всі розмовляють рідною мовою, бережуть традиції і пишаються, що українці.
Учням розповіли про те, як потрібно берегти рідну мову, як роблять це українці в далекому зарубіжжі, про цікаву і складну професію журналіста і, звичайно ж, про газету «Голос України». До речі, передплатники нашого видання є і в селі Піща. Щоправда, доходить сюди наша газета у кращому разі на другий після виходу день.

Фото автора.

Всі статті рубрики На головну