Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
11.11.2017

Для студентів — пільги

Віктор СКРИПНИК

Вінниця. Для студентів місцевих вишів Вінницька міськрада скасувала плату за проїзд у муніципальному громадському транспорті.
Таке рішення прийнято на засіданні виконкому 9 листопада ц. р. Щоправда, воно буде чинним тільки один день — 17 листопада — у Міжнародний день студентів. Для проїзду у трамваї, тролейбусі чи автобусі варто буде пред’явити кондуктору студентський квиток. У навчальних закладах міста над Південним Бугом здобувають освіту понад 60 тисяч студентів.

Всі статті рубрики На головну