Укр | Рус
У фойє Закарпатської облдержадміністрації розгорнута виставка до Дня Гідності та Свободи Через брак вагонів закарпатські дорожники імпортують готовий асфальт із Румунії… Уряд планує розширити програму <<Доступні ліки>> Біля Дошки Пам’яті Героям Небесної Сотні та Воїнам-Героям у Рівному запалили лампадки Розпочався офіційний візит делегації народних депутатів Верховної Ради України в Республіку Македонія Розслідування злочинів режиму В.Януковича (інфографіка) Відбулася презентація Комунікаційної стратегії Верховної Ради України на 2017-2021 роки Командир батареї <<воює>> за землю Виручене за смаколики піде на благодійність Ось чому село назвали Сирниками Підпільний госпіталь діяв, можна сказати, під вікнами президентської адміністрації Найбільший попит в іноземців має українська продукція так званої здорової групи Роман Сущенко, якого вже більше року незаконно утримують в РФ, надіслав нові малюнки з <<Лефортово>> ЄС запровадив санкції проти <<губернатора>> Севастополя Штаб на колесах сконструювали самі
загрузка...
Голосування
Який, на вашу думку, найбільш помітний наслідок Євромайдану?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Для студентів — пільги

Віктор СКРИПНИК

Вінниця. Для студентів місцевих вишів Вінницька міськрада скасувала плату за проїзд у муніципальному громадському транспорті.
Таке рішення прийнято на засіданні виконкому 9 листопада ц. р. Щоправда, воно буде чинним тільки один день — 17 листопада — у Міжнародний день студентів. Для проїзду у трамваї, тролейбусі чи автобусі варто буде пред’явити кондуктору студентський квиток. У навчальних закладах міста над Південним Бугом здобувають освіту понад 60 тисяч студентів.

Всі статті рубрики На головну