Укр | Рус
Дзюдо. Зантарая виграв світову «бронзу» Міжрегіональну організовану злочинну групу судитимуть у Рівному за збут елітних наркотиків Легкоатлети з Рівненщини – знову серед призерів Біатлон. Російські погрози розправою Самуельссену? Інтерв'ю голови Верховної Ради України Андрія Парубія телеканалу Рада У Рівному СБУ затримала на хабарі керівника підрозділу військкомату Судитимуть державного виконавця за підробку документа Півсотню виїздів у віддалені села Рівненщини здійснили медики діагностичного центру Банки матимуть право здійснювати для клієнтів-фізичних осіб валютно-обмінні операції в безготівковій формі, - закон Навчатимуться давати відсіч Тривають зйомки фільму про опришка Олексу Довбуша Оновили дві районні дороги Рейдерів затримували зі стріляниною Довелося віддати борги власній дитині ...А армійці нагодували смачною кашею
Загрузка...
Голосування
Чи стежите ви за курсом валют?

Голосувати

Чи довіряєте ви українським банкам?

Голосувати

На вашу думку, який найкращий метод зберегти заощадження?

Голосувати

На що ви витрачаєте найбільшу частку місячного бюджету?

Голосувати

Чи вдається вам щомісяця заощаджувати?

Голосувати
На головну
14.11.2017

Світовий банк підтримує шлях реформ

Сергій МЕЛЬНИК

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч з президентом групи Світового банку Джимом Кімом. Зустріч відбулася за участю голів депутатських фракцій та груп.
«Світовий банк є для України дуже важливим партнером. Цього року минає 25 років з того часу, як Україна стала членом Світового банку. Дякую за весь цей час підтримки України», — сказав Андрій Парубій на початку зустрічі та підкреслив, що за 25 років нашої співпраці на інвестиційні проекти в Україну Світовим банком було виділено понад 11 мільярдів доларів США.
«Особливо дякую вам за підтримку українських реформ. Пенсійна реформа була визначена Світовим банком як прерогатива, і цієї осені ми змогли її прийняти.

Також серед прерогатив Світового банку була медична реформа, яка після довгих, непростих дискусій теж була нещодавно ухвалена парламентом», — зазначив Голова Верховної Ради.
Андрій Парубій зауважив, що парламент досить активно працює у ці непрості для України часи, коли одночасно доводиться зі зброєю в руках захищати свої кордони та опікуватися внутрішньо переміщеними особами, а також проводити реформи фактично у всіх сферах суспільного життя.
«Україна потерпає від російської агресії, і ми значні кошти виділяємо на безпеку та оборону нашої країни, щоб захистити кордони від російського агресора. Цього тижня розглядатимемо Державний бюджет на наступний рік, де прерогативою є кошти на безпеку і оборону. Тому для нас особливо важлива активна участь групи Світового банку у вирішенні питань, пов’язаних з організацією і відновленням населених пунктів сходу України, які перебували під окупацією Росії. А також допомога у розв’язанні проблем, пов’язаних з організацією життєзабезпечення внутрішньо переміщених осіб», — наголосив глава парламенту.
Андрій Парубій зазначив: «Для України велика честь, що у вирішенні цих питань відчуваємо підтримку і розуміння Світового банку. Від імені Верховної Ради хочу принести подяку і запевнити, що Україна й надалі розраховує на вашу підтримку».
Джим Йонг Кім у свою чергу підкреслив, що успіх України є не тільки успіхом українського народу, а й усього регіону.
«Пам’ятаючи про те, за що загинула Небесна Сотня, ми розуміємо, наскільки важливі подальші реформи, які нині відбуваються в Україні. Справді було багато зроблено, але ще більше треба зробити. Звичайно, наша відданість вашій країні була очевидною. Коли досягли ліміту можливого кредитування України, ми обмінялися певними зобов’язаннями з Європейським інвестиційним банком і таким чином змогли надати більше коштів вашій країні», — сказав він та, подякувавши за співпрацю, запевнив, що Світовий банк і надалі підтримуватиме зусилля України у проведенні реформ.

Сергій МЕЛЬНИК.
Фото Олександра КЛИМЕНКА.
Більше фото тут — www.golos.com.ua

Всі статті рубрики На головну