Укр | Рус
Футбол. Господарі першими достроково вийшли до 1/8 фіналу Футбол. Поляки несподівано зазнали фіаско Допоможіть розшукати пенсіонерку із Здолбунова Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку зі смертю поета та державного діяча, Героя України Івана Драча Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. Робили ставку на Колумбію, а перемогла Японія Хочеш миру - не втрачай боєздатності Марін Ле Пен зобов'язали повернути Європарламенту €300 тисяч Глава Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі - про санкції за Керченський міст: Це хороша пропозиція Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Погрожують борцям з наркотиками Миколаївця, який служив у так званій <<ДНР>>, заочно засудили до 11 років в'язниці Тваринники готуються отримати бюджетну дотацію Шахта дожила до поважного віку і продовжує працювати Народні депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять видатного українського поета, Героя України Івана Драча
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
14.11.2017

Світовий банк підтримує шлях реформ

Сергій МЕЛЬНИК

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч з президентом групи Світового банку Джимом Кімом. Зустріч відбулася за участю голів депутатських фракцій та груп.
«Світовий банк є для України дуже важливим партнером. Цього року минає 25 років з того часу, як Україна стала членом Світового банку. Дякую за весь цей час підтримки України», — сказав Андрій Парубій на початку зустрічі та підкреслив, що за 25 років нашої співпраці на інвестиційні проекти в Україну Світовим банком було виділено понад 11 мільярдів доларів США.
«Особливо дякую вам за підтримку українських реформ. Пенсійна реформа була визначена Світовим банком як прерогатива, і цієї осені ми змогли її прийняти.

Також серед прерогатив Світового банку була медична реформа, яка після довгих, непростих дискусій теж була нещодавно ухвалена парламентом», — зазначив Голова Верховної Ради.
Андрій Парубій зауважив, що парламент досить активно працює у ці непрості для України часи, коли одночасно доводиться зі зброєю в руках захищати свої кордони та опікуватися внутрішньо переміщеними особами, а також проводити реформи фактично у всіх сферах суспільного життя.
«Україна потерпає від російської агресії, і ми значні кошти виділяємо на безпеку та оборону нашої країни, щоб захистити кордони від російського агресора. Цього тижня розглядатимемо Державний бюджет на наступний рік, де прерогативою є кошти на безпеку і оборону. Тому для нас особливо важлива активна участь групи Світового банку у вирішенні питань, пов’язаних з організацією і відновленням населених пунктів сходу України, які перебували під окупацією Росії. А також допомога у розв’язанні проблем, пов’язаних з організацією життєзабезпечення внутрішньо переміщених осіб», — наголосив глава парламенту.
Андрій Парубій зазначив: «Для України велика честь, що у вирішенні цих питань відчуваємо підтримку і розуміння Світового банку. Від імені Верховної Ради хочу принести подяку і запевнити, що Україна й надалі розраховує на вашу підтримку».
Джим Йонг Кім у свою чергу підкреслив, що успіх України є не тільки успіхом українського народу, а й усього регіону.
«Пам’ятаючи про те, за що загинула Небесна Сотня, ми розуміємо, наскільки важливі подальші реформи, які нині відбуваються в Україні. Справді було багато зроблено, але ще більше треба зробити. Звичайно, наша відданість вашій країні була очевидною. Коли досягли ліміту можливого кредитування України, ми обмінялися певними зобов’язаннями з Європейським інвестиційним банком і таким чином змогли надати більше коштів вашій країні», — сказав він та, подякувавши за співпрацю, запевнив, що Світовий банк і надалі підтримуватиме зусилля України у проведенні реформ.

Сергій МЕЛЬНИК.
Фото Олександра КЛИМЕНКА.
Більше фото тут — www.golos.com.ua

Всі статті рубрики На головну