Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
14.11.2017

На два віки одна війна

 

Фотопроект, присвячений боротьбі українського народу проти російського панування від часів УПА до сучасного збройного протистояння на сході, урочисто відкрили в Українському домі «Перемога» у Тернополі. Виставка приурочена до 75-ї річниці створення Української повстанської армії.


«Святий обов’язок кожного патріота — берегти й шанувати пам’ять про подвиги наших славних предків і Героїв сьогодення», — зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час презентації.


Експозиція представляє 27 знімків: сучасні фото з війни на Донбасі та історичні світлини вояків УПА. Нагадаємо, що першими проект «Два століття — одна війна» побачили Одеса та Київ. Також виставка вже побувала в Канаді. У рамках проекту заплановано відвідати понад 25 міст України, повідомляє наш власкор Михайло ЛИСЕВИЧ. 

Фото зі сторінки МНК у Фейсбуці.

Всі статті рубрики На головну