Укр | Рус
Солом’янський райсуд міста Києва переніс на 27 лютого розгляд клопотання детективів НАБУ про відсторонення мера Одеси Геннадія Труханова від посади на час досудового розслідування Олімпіада. Українські біатлоністки за межами десятки На Вінниччині автомобіль влетів у гурт людей і <<швидку допомогу>> <<Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ>>, - Голова Верховної Ради України Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: <<Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України>> Відсторонили від посади за хабар Держзрада Януковича: суд не допитав жодного свідка і взяв перерву до 28 лютого Небесна Сотня - то в очах вогонь Квитки на залізницю - по-новому Перший заступник Голови Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності М.Паламарчук провів зустріч з представниками проекту Ради Європи <<Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні>> Футбол. Про матч висловилися тренери <<Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії>>, - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Наша головна ланка - якісна освіта З'явилася вимога про звільнення з посади голови Миколаївської ОДА
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
14.11.2017

На два віки одна війна

 

Фотопроект, присвячений боротьбі українського народу проти російського панування від часів УПА до сучасного збройного протистояння на сході, урочисто відкрили в Українському домі «Перемога» у Тернополі. Виставка приурочена до 75-ї річниці створення Української повстанської армії.


«Святий обов’язок кожного патріота — берегти й шанувати пам’ять про подвиги наших славних предків і Героїв сьогодення», — зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час презентації.


Експозиція представляє 27 знімків: сучасні фото з війни на Донбасі та історичні світлини вояків УПА. Нагадаємо, що першими проект «Два століття — одна війна» побачили Одеса та Київ. Також виставка вже побувала в Канаді. У рамках проекту заплановано відвідати понад 25 міст України, повідомляє наш власкор Михайло ЛИСЕВИЧ. 

Фото зі сторінки МНК у Фейсбуці.

Всі статті рубрики На головну