Укр | Рус
Футбол. Тур гратиметься протягом двох днів Комісія розглянула низку поточних питань Нам вдалося об’єднати Європейський Союз навколо ідеї миротворчої місії на Донбасі, - Президент про підсумки Саміту Східного партнерства Зведення Прес-центру штабу АТО станом на 18:00 24 листопада 2017 року Затримані напередодні в окупованому Криму силовиками кримські татари Бекір Дегірменджі, Руслан Трубач і Асан Чапух заарештовані на два місяці Польський Сейм ухвалив резолюцію, в якій засудив комуністичну ідеологію та революцію більшовиків 1917 року Жінки-депутати від різних фракцій об’єдналися Відзнака за мужність і патріотизм «Sniezka» інвестує гроші в розвиток професійної освіти Лебеді чекають порятунку Не взяв хабар - отримай заохочення <<Ясен>> полинув у небо Тютюн і горілка є корисними тільки для бюджету Тихий наступ Християнська Мекка Рівненщини має свій туристичний центр
загрузка...
Голосування
Який, на вашу думку, найбільш помітний наслідок Євромайдану?

Голосувати
На головну
14.11.2017

На два віки одна війна

 

Фотопроект, присвячений боротьбі українського народу проти російського панування від часів УПА до сучасного збройного протистояння на сході, урочисто відкрили в Українському домі «Перемога» у Тернополі. Виставка приурочена до 75-ї річниці створення Української повстанської армії.


«Святий обов’язок кожного патріота — берегти й шанувати пам’ять про подвиги наших славних предків і Героїв сьогодення», — зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час презентації.


Експозиція представляє 27 знімків: сучасні фото з війни на Донбасі та історичні світлини вояків УПА. Нагадаємо, що першими проект «Два століття — одна війна» побачили Одеса та Київ. Також виставка вже побувала в Канаді. У рамках проекту заплановано відвідати понад 25 міст України, повідомляє наш власкор Михайло ЛИСЕВИЧ. 

Фото зі сторінки МНК у Фейсбуці.

Всі статті рубрики На головну