Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
15.11.2017

Нагорода за жертовність

Людмила ОПАНАСЕНКО

Нашу колегу — журналістку-волонтера Людмилу Коханець — з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагороджено медаллю «За жертовність і любов до України». Вручення відбулося у ворзельському храмі Преображення Господнього, що на Київщині.

Людмилі Коханець (ліворуч) та Ірині Паліашвілі вручив медалі настоятель церкви Преображення Господнього, протоієрей Микола Волосянський.

Людмила Степанівна упродовж 25 років працювала у газеті «Голос України» оглядачем з політично-суспільних питань, є автором резонансних журналістських розслідувань. Свого часу висвітлювала воєнні конфлікти в багатьох гарячих точках, зокрема в Чеченській Республіці Ічкерія. Побачене там відобразилося у книжці «Історія одного фронтового відрядження. Ічкерія проти неоімперіалізму». Від початку російської агресії основну посаду вона за покликом серця посилила сумісництвом — як військовий кореспондент, а останнім часом як журналіст-волонтер працює у зоні бойових дій на Донбасі. Нинішні фронтові будні — це можливість зібрати матеріал для майбутньої книжки про найстрашнішу з усіх бачених воєн: війну на рідній землі.
Під час вручення нагороди Людмила Коханець, подякувавши за відзначення її скромної жертовності та безмежної любові до України, запевнила, що ця висока нагорода й надалі надихатиме творити добро для країни і підтримувати на пекельній передовій хлопців, які захищають наше мирне життя тут. І саме завдяки їхньому героїзму ми маємо змогу зібратися в такому чудовому храмі і помолитися Богу за духовну опіку і процвітання нашої країни.
Духовної відзнаки також удостоєно Ірину Паліашвілі — юриста-міжнародника, голову групи з правових питань Бізнес-Ради США-Україна, спонсора волонтерських проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України. Вона — грузинка за національністю, а за духом — патріот України та захисник її національних інтересів на міжнародній арені. А завдяки її фінансовій підтримці волонтери придбали авто, оптику та іншу серйозну техніку для бійців, які перебувають на особливо гарячих позиціях. Ірина Аполлонівна пообіцяла продовжувати фінансування проектів «Батальйону «Волонтер» та харківської волонтерської групи «Доброчинець».
Почесну відзнаку вручено також тележурналісту та волонтеру Роману Бочкалі.

Людмила ОПАНАСЕНКО.
Фото Олександра КЛИМЕНКА.
Більше фото тут — www.golos.com.ua

Всі статті рубрики На головну