Укр | Рус
Солом’янський райсуд міста Києва переніс на 27 лютого розгляд клопотання детективів НАБУ про відсторонення мера Одеси Геннадія Труханова від посади на час досудового розслідування Олімпіада. Українські біатлоністки за межами десятки На Вінниччині автомобіль влетів у гурт людей і <<швидку допомогу>> <<Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ>>, - Голова Верховної Ради України Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: <<Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України>> Відсторонили від посади за хабар Держзрада Януковича: суд не допитав жодного свідка і взяв перерву до 28 лютого Небесна Сотня - то в очах вогонь Квитки на залізницю - по-новому Перший заступник Голови Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності М.Паламарчук провів зустріч з представниками проекту Ради Європи <<Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні>> Футбол. Про матч висловилися тренери <<Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії>>, - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Наша головна ланка - якісна освіта З'явилася вимога про звільнення з посади голови Миколаївської ОДА
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
15.11.2017

Поляки Тернополя долучилися до святкування

Михайло ЛИСЕВИЧ

Урочистості з нагоди Дня Незалежності Республіки Польща відбулися у Тернополі в Українському домі «Перемога». 

У заході взяли участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна та віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Анна Баб’як-Овад (на знімку). Святкове дійство підготувало Польське культурно-освітнє товариство — громадське об’єднання національної меншини в Тернополі.
Окрім Тернополя, польські громади зареєстровані у Кременці (Товариство відродження польської культури ім. Ю. Словацького), Чорткові (Польсько-українське товариство) та Скалаті (Товариство польської культури).
Найбільш активна громада міста Кременця. Нею організовано хореографічний колектив «Молода Полонія», дитячий ансамбль бального танцю, народний аматорський камерний хор Кременецького районного будинку культури, хор Товариства відродження культури польської «Кременецькі барви», ансамбль польського танцю «Кременецькі барвінки». У Скалаті діє хор костелу Якуба Стрепи, а в Чорткові — ансамбль «Jaskotra».
Сьогодні товариства поляків докладають зусилля на відродження рідної мови, культури та історії, беруть активну участь у різноманітних мистецьких та культурних заходах в Україні та Польщі. Доброю традицією стали міжнародні літературно-мистецькі зустрічі «Діалог двох культур», які щороку відбуваються у Кременці.

Михайло ЛИСЕВИЧ.
Фото з сайту ternopoliany.te.ua

Всі статті рубрики На головну