Укр | Рус
Нові насадження - уже з ягідками <<відкату>> посадовцю 16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
16.11.2017

Економіка зелена - значить ефективна

Максим СОЛОНЕНКО

15 листопада 2017 року на Волині в рамках "Тижнів Німеччини в Україні" відбувся Міжнародний форум "Зелена економіка: інноваційний шлях розвитку регіону". Організаторами заходу стала Волинська обласна державна адміністрація за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що фінансується урядом Німеччини та виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

На знімках:

 

з доповіддю
"Зелена економіка як світова тенденція"
виступає доктор Анзельм Маттес
(DIW Econ, Німеччина);

 

в залі, де проходив форум,
не було байдужих людей.

 

-- Той, хто використовує старі технології і старі принципи споживання енергоносіїв, залишиться за бортом економіки світу. Гарантую, що всі нові пропозиції матимуть максимальну підтримку влади. Волинь сьогодні відкриває двері для зеленої економіки, -- сказав, вітаючи учасників форуму, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик

 

На заході відбувся конструктивний діалог між владою та бізнесом. Його учасники мали змогу обмінятися досвідом і провести презентацію кращих практик щодо "озеленення" економіки та виробництва задля ефективнішого використання природних ресурсів та енергії, уникнення забруднення довкілля підприємствами та підвищення їхньої конкурентоспроможності на світовому ринку.

 

Своїми міркуваннями щодо порушеної проблематики учасники форуму поділилися під час дискусії на тему: "Ринок зелених послуг в Україні. Можливості та виклики для зелених рішень".

 

Для Волині, зокрема, одним із шляхів розв'язання цих проблем є розвиток фермерських господарств на основі виробництва органічної продукції, використання озерного мулу (сапропелю) для підвищення родючості ґрунтів, боротьба із пожежами на торфовищах, здійснення біомеліорації (очищення водойм від надмірного заростання) за допомогою рослиноїдних видів риб і, звичайно ж, ефективне споживання енергоресурсів. До речі, за останні три роки область скоротила використання природного газу на 34 відсотки.

 

Захід відбувся за участю представників дипломатичних місій Федеративної Республіки Німеччина та Республіки Польща в Україні, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, регіональних органів влади, наукових кіл, компаній та організацій, зокрема провайдерів "зелених" послуг в регіоні, а також європейських бізнесових та торгових партнерів регіону.

 

Форум відвідало приблизно 100 фахівців із підприємств та організацій України, Волинської області та країн -- членів ЄС.

 

Максим СОЛОНЕНКО.

Фото автора.

 

Волинська область.

 

Голос України

Всі статті рубрики На головну