Укр | Рус
Профільний Комітет провів круглий стіл щодо гарантій прав людини відповідно до міжнародних стандартів (відео) 300 російських атлетів підозрюються у вживанні заборонених препаратів На Рівненщині прокуратура припинила незаконну оренду землі Біатлон. Четверту медаль для української команди виборола Віта Семеренко! Учасників <<ювелірного нападу>> затримано Через АЧС на Херсонщині вирізали цілу ферму В Апараті Верховної Ради України завершилося підвищення кваліфікації працівників першого року державної служби Воїни АТО Рівненщини об’єднались До дітей Волновахи поїхали <<миколайчики>> з Рівненщини Студенти приміряли суддівську мантію Для пенсіонерів-вимушених переселенців, які пройшли ідентифікацію, перевірка їх місця проживання не здійснюватиметься, - заступник міністра соцполітики У Верховній Раді триває "круглий стіл", присвячений проблемам вимушених переселенців Путін зголосився на <<добрий крок>> - обмін полоненими до Різдва?.. НБУ знову підвищив облікову ставку - до 14,5% Футбол. Реконструкція стадіону «Полісся» в Житомирі коштуватиме 87 мільйонів
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Яку частку сімейного бюджету ви витрачаєте на сплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період?

Голосувати

З яким настроєм ви очікуєте завершення 2017 року?

Голосувати
На головну
07.12.2017

Позитивні зміни незворотні

Сергій СУЛИМА

Так безапеляційно заявив лідер фракції «Народного фронту» Максим Бурбак, інспектуючи об’єкти в Заставнівському районі Чернівецької області, куди восени було спрямовано державні кошти і де, за його словами, «місцеві чиновники з районної ради всіляко перешкоджають виконанню цих робіт».
Народний депутат відзначив, «що роботи йдуть на повну потужність, люди працюють на повну силу, аби вчасно встигнути закінчити об’єкти». Також Максим Бурбак з радістю переконався, «що виконуються роботи совісно та якісно».
— Активно добудовується навчальний корпус школи у Горішніх Шерівцях. У Шубранці на завершальному етапі перекриття даху ДНЗ, а в школі завершують оновлення опалювальної системи. Так само у НВК Малого Кучурова до кінця тижня буде закінчено ремонт системи теплопостачання. До 15 грудня підрядники обіцяють завершити ремонт даху в Заставнівській музичній школі і капітальний ремонт будівлі Василівського НВК, — розповів народний депутат на своїй сторінці у Facebook. Водночас він наголосив, що йому прикро від намагання місцевих чиновників гальмувати процес: «Але вони ніколи не стануть на заваді підтримки ініціативи громад!» — заявив Максим Бурбак.

Сергій СУЛИМА.

Чернівецька область.

Всі статті рубрики На головну