Укр | Рус
Профільний Комітет провів круглий стіл щодо гарантій прав людини відповідно до міжнародних стандартів (відео) 300 російських атлетів підозрюються у вживанні заборонених препаратів На Рівненщині прокуратура припинила незаконну оренду землі Біатлон. Четверту медаль для української команди виборола Віта Семеренко! Учасників <<ювелірного нападу>> затримано Через АЧС на Херсонщині вирізали цілу ферму В Апараті Верховної Ради України завершилося підвищення кваліфікації працівників першого року державної служби Воїни АТО Рівненщини об’єднались До дітей Волновахи поїхали <<миколайчики>> з Рівненщини Студенти приміряли суддівську мантію Для пенсіонерів-вимушених переселенців, які пройшли ідентифікацію, перевірка їх місця проживання не здійснюватиметься, - заступник міністра соцполітики У Верховній Раді триває "круглий стіл", присвячений проблемам вимушених переселенців Путін зголосився на <<добрий крок>> - обмін полоненими до Різдва?.. НБУ знову підвищив облікову ставку - до 14,5% Футбол. Реконструкція стадіону «Полісся» в Житомирі коштуватиме 87 мільйонів
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Яку частку сімейного бюджету ви витрачаєте на сплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період?

Голосувати

З яким настроєм ви очікуєте завершення 2017 року?

Голосувати
На головну
07.12.2017

Замість «багатовладдя» — співробітництво

Володимир ЧЕРНОВ

На Сумщині впроваджують алгоритм співпраці між райрадами, райдержадміністраціями та об’єднаними територіальними громадами, утвореними в цих районах. Про те, як керівники владних структур знаходять спільну мову під час розв’язання важливих для людей проблем, вони доповідатимуть на понеділкових апаратних нарадах в облдержадміністрації.
Така робота вже розпочалась: про реалізацію спільних проектів доповіли голова Білопільської райдержадміністрації Володимир Верещагін та голова Миколаївської ОТГ Білопільського району Іван 
Ігнатьєв. За словами очільників, Миколаївка вже одержала на соціально-економічний розвиток понад 8 млн грн. На ці гроші придбали майже десяток автомобілів та іншої техніки, реконструювали водогін, відремонтували приміщення школи, збудували ЦНАП. У Миколаївці після багаторічного простою запрацював цукрозавод — на сьогодні він єдиний в області.
Миколаївська ОТГ — одна з найбільших сільських громад на Сумщині. Розроблено програму її соціально-економічного розвитку на 2017 рік. Згідно з документом тут втілюють у життя 17 інвестиційних проектів. Нині значна частина з них перебуває на стадії завершення, тож обсяг вкладених у населені пункти громади коштів до кінця року зросте ще на кілька мільйонів гривень.
Водночас голова ОТГ Іван Ігнатьєв вважає: успіхи були б ще відчутніші, якби, окрім райдержадміністрації, з новоствореною громадою охочіше співпрацювала ще й Білопільська районна рада. Від представницького органу залежить багато, зокрема, фінансування розташованої в Миколаївці опорної школи, передача на баланс ОТГ деякого майна та інші питання. Їх вирішення пригальмовується, хоч видимих причин для цього й немає.

Володимир ЧЕРНОВ.

Сумська область.

Всі статті рубрики На головну