Укр | Рус
Рівненська АЕС у 2017 році виконала основні виробничі завдання Ділянки є, а зиску немає Льотчик-герой Волошин не залишив передсмертної записки Футбол. Збірна починає підготовку Закарпатці віддали шану полеглим на Верецькому перевалі захисникам Карпатської України Художня гімнастика. Було справжнє свято краси і грації Громада береться за смітники Канадського підполковника відзначили орденом св. Юрія Застрелився Народний Герой України, в. о. директора скандального миколаївського аеропорту Владислав Волошин Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається на якнайшвидше ухвалення законопроекту щодо охорони органів державної влади - щоб депутати проходили через металошукач і залишали зброю Затримали голову райадміністрації Львова Басейн знову з водою і... фонтаном дитячих емоцій У Львові -- прем'єра комедії "За двома зайцями" Наслідки снігових вітровіїв ліквідовано Знищено кілометри лісосмуг
Загрузка...
Голосування
Чи задовольняє вас монетизація пільг на проїзд у транспорті?

Голосувати

Чи потрібно посилювати патріотичне виховання підростаючого покоління у навчальних закладах?

Голосувати
На головну
07.12.2017

Як Держдеп США допомагає боротися з корупцією

Програми зовнішньої підтримки американського уряду, спрямовані на протидію корупції, допомогли Україні відстежити понад $3,24 мільярда із викрадених бюджетних коштів, йдеться у довідці на сайті Держдепу США з нагоди Глобального форуму з повернення активів, який 4—6 грудня відбувався у Вашингтоні. 
«Міжнародна допомога США сприяла поверненню Україною майже 1,3 мільярда доларів готівкою, з виявленням понад 3,24 мільярда доларів у вигляді викрадених державних коштів», — уточнюється у довідці.
У Держдепі наголосили, що професійні співробітники американських правоохоронних установ увійшли до Національного антикорупційного бюро України для допомоги в боротьбі з корупцією та поверненні активів. Зазначається, що США надали допомогу за 333 кримінальними справами, 207 повідомленнями про підозру та доведенням 108 корупційних справ до фіналу. «Діюча програма продовжить зміцнювати ці досягнення», — зазначено в документі.

Всі статті рубрики На головну