Укр | Рус
Футбол. Господарі першими достроково вийшли до 1/8 фіналу Футбол. Поляки несподівано зазнали фіаско Допоможіть розшукати пенсіонерку із Здолбунова Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку зі смертю поета та державного діяча, Героя України Івана Драча Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. Робили ставку на Колумбію, а перемогла Японія Хочеш миру - не втрачай боєздатності Марін Ле Пен зобов'язали повернути Європарламенту €300 тисяч Глава Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі - про санкції за Керченський міст: Це хороша пропозиція Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Погрожують борцям з наркотиками Миколаївця, який служив у так званій <<ДНР>>, заочно засудили до 11 років в'язниці Тваринники готуються отримати бюджетну дотацію Шахта дожила до поважного віку і продовжує працювати Народні депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять видатного українського поета, Героя України Івана Драча
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
07.12.2017

Уже сплатили майже п’ять мільярдів. А до кінця року ще місяць

Василь НИТКА

До зведеного бюджету за 11 місяців нинішнього року платники податків Закарпаття спрямували понад 4 мільярди 856 мільйонів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року ця цифра зросла на 882,7 мільйона. Про цей приємний факт «Голос України» поінформував начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко.

Державний бюджет за цей період отримав 1 млрд 855 млн грн, що також більше, ніж торік, майже на 303 млн грн, або на 19,5 відсотка. Водночас місцева скарбниця поповнилася на понад 3 мільярди гривень. Зазначена сума майже на 580 мільйонів більша за торішні надходження.
Цікаво, що у розрізі основних платежів надійшло: майже 2 млрд грн податку на доходи фізичних осіб; понад 275 млн грн податку на прибуток і майже 653 млн грн податку на додану вартість.
Суб’єкти господарювання — «спрощенці» сплатили понад 415 мільйонів гривень єдиного податку. Цьогорічний показник на 139 мільйонів перевищив суму надходжень минулого року.
За цими цифрами — щоденна робота малого, середнього й великого бізнесу, а також старання працівників фіскальної служби. Платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування переказали до цільових фондів понад 2,7 мільярда. І тут порівняно з січнем—листопадом минулого року надходження збільшилися майже на 823,6 мільйона гривень.
Начальник облДФС на завершення відзначає, що позитивна динаміка бюджетних надходжень обумовлена активною позицією платників податків, які з розумінням виконують свій конституційний обов’язок. А підлеглі йому фахівці переконані: у цьому процесі надзвичайно важливу роль відіграють електронні сервіси ДФС та якісно надані адміністративні послуги.

Всі статті рубрики На головну