Укр | Рус
Дзюдо. Зантарая виграв світову «бронзу» Міжрегіональну організовану злочинну групу судитимуть у Рівному за збут елітних наркотиків Легкоатлети з Рівненщини – знову серед призерів Біатлон. Російські погрози розправою Самуельссену? Інтерв'ю голови Верховної Ради України Андрія Парубія телеканалу Рада У Рівному СБУ затримала на хабарі керівника підрозділу військкомату Судитимуть державного виконавця за підробку документа Півсотню виїздів у віддалені села Рівненщини здійснили медики діагностичного центру Банки матимуть право здійснювати для клієнтів-фізичних осіб валютно-обмінні операції в безготівковій формі, - закон Навчатимуться давати відсіч Тривають зйомки фільму про опришка Олексу Довбуша Оновили дві районні дороги Рейдерів затримували зі стріляниною Довелося віддати борги власній дитині ...А армійці нагодували смачною кашею
Загрузка...
Голосування
Чи стежите ви за курсом валют?

Голосувати

Чи довіряєте ви українським банкам?

Голосувати

На вашу думку, який найкращий метод зберегти заощадження?

Голосувати

На що ви витрачаєте найбільшу частку місячного бюджету?

Голосувати

Чи вдається вам щомісяця заощаджувати?

Голосувати
На головну
07.12.2017

Уже сплатили майже п’ять мільярдів. А до кінця року ще місяць

Василь НИТКА

До зведеного бюджету за 11 місяців нинішнього року платники податків Закарпаття спрямували понад 4 мільярди 856 мільйонів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року ця цифра зросла на 882,7 мільйона. Про цей приємний факт «Голос України» поінформував начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко.

Державний бюджет за цей період отримав 1 млрд 855 млн грн, що також більше, ніж торік, майже на 303 млн грн, або на 19,5 відсотка. Водночас місцева скарбниця поповнилася на понад 3 мільярди гривень. Зазначена сума майже на 580 мільйонів більша за торішні надходження.
Цікаво, що у розрізі основних платежів надійшло: майже 2 млрд грн податку на доходи фізичних осіб; понад 275 млн грн податку на прибуток і майже 653 млн грн податку на додану вартість.
Суб’єкти господарювання — «спрощенці» сплатили понад 415 мільйонів гривень єдиного податку. Цьогорічний показник на 139 мільйонів перевищив суму надходжень минулого року.
За цими цифрами — щоденна робота малого, середнього й великого бізнесу, а також старання працівників фіскальної служби. Платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування переказали до цільових фондів понад 2,7 мільярда. І тут порівняно з січнем—листопадом минулого року надходження збільшилися майже на 823,6 мільйона гривень.
Начальник облДФС на завершення відзначає, що позитивна динаміка бюджетних надходжень обумовлена активною позицією платників податків, які з розумінням виконують свій конституційний обов’язок. А підлеглі йому фахівці переконані: у цьому процесі надзвичайно важливу роль відіграють електронні сервіси ДФС та якісно надані адміністративні послуги.

Всі статті рубрики На головну