Укр | Рус
З вини МОЗ склалася критична ситуація з медпрепаратами для хворих із термінальною стадією хронічної хвороби нирок Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді повернення у державну власність нерухомого майна вартістю понад 4 млн грн Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування впродовж восьмої сесії розглянув 18 контрольних питань Львівські вчителі повернулись з літньої школи у Румунії Сучасні майданчики -- для юних спортсменів Долинської У Лебединому дошкільнята ходитимуть до нового сучасного дитсадка Зустріли маківку літа Паломники прямували до Бердичева Соціальні ініціативи підприємців -- допомога державі Плата за користування надрами поповнює бюджет Державі повернуто землі на 82 мільйони Прийом громадян -- індикатор спроможності місцевого самоврядування Вшанували пам'ять визволителів Сєвєродонецька Енергоблок №3 РАЕС підключено до мережі – розпочато його понадпроектну експлуатацію Знову наступає чума свиней
Загрузка...
На головну
03.01.2018

У Таїровської громади з’явився голова

Законним головою Таїровської ОТГ (Одещина) став Тимур Хасаєв, який балотувався за підтримки «Батьківщини». Про це свідчать оголошені Таїровською селищною територіальною виборчою комісією (ТВК) результати місцевих виборів 24 грудня минулого року.
«Перемога! Тимура Хасаєва нарешті законно оголосили головою Таїровської об’єднаної громади!», — написав у Фейсбуці народний депутат від «Батьківщина» Іван Крулько.
За даними ТВК, кандидат Тимур Хасаєв отримав 1622 голоси виборців, а його головний конкурент Сергій Обертун — 1055 голосів.
Нагадаємо, Тимур Хасаєв переміг на виборах в Таїровській ОТГ, проте члени виборчої комісії вирішили перерахувати голоси.
Відповідне рішення, повідомив перший заступник голови Одеської обласної організації «Батьківщини» Сергій Веселов, ТВК ухвалила вже після прийняття всіх документів та підсумкових протоколів, до яких члени комісії не мали жодних зауважень. З огляду на цю ситуацію Тимур Хасаєв подав до суду позов із вимогою визнати протиправною та скасувати постанову Таїровської селищної виборчої комісії, якою було призначено повторний перерахунок голосів виборців на чотирьох виборчих дільницях.
Одеський окружний адміністративний суд визнав протиправною та скасував постанову Таїровської ТВК про повторний підрахунок голосів у чотирьох виборчих дільницях Таїровській ОТГ.

Всі статті рубрики На головну