Укр | Рус
Австрійці зацікавлені інвестувати в Рівненщину Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
03.01.2018

Прогнозованість судових рішень є найбільшим запобіжником корупції

У комітетах і фракціях

Практика Верховного Суду дозволить робити судові рішення перших інстанцій прогнозованими, що унеможливить корупцію в судовій системі. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв (фракція Блоку Петра Порошенка).
«Верховний Суд запрацював 15 грудня. Він повинен надавати стандарти правосуддя і хоча в нас не прецедентне право, але практика ВС обов’язкова для суддів нижчих інстанцій. За рік-півтора ми вже побачимо перші паростки передбачуваності судових рішень», — сказав він.

Сергій Алєксєєв нагадав, що оновлення Верховного Суду з початком судової реформи стало безпрецедентним не тільки для України, а й для світової практики. Крім того, доступ до професії отримали науковці та адвокати.
«Під час конкурсу, звісно, були і помилки, і скандали, та він відбувався вперше. Зараз обрано менше 120 суддів і буде ще добір, бо у Верховному Суді має бути 200 суддів», — зауважив парламентарій.

«Батьківщина» вимагає скасувати рішення НКРЕКП про підвищення ціни на електроенергію

Про це повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин. «Енергетичний регулятор, склад якого призначав та контролює Президент Петро Порошенко, підвищив ціну на електроенергію на 16,2%. Це не тільки додаткові 10 млрд грн з кишень українців за світло у 2018 році, але й зростання платіжок за воду, електротранспорт, за послуги та товари, де електрика традиційно є однією з найбільших складових», — цитує політика прес-служба партії.
Парламентарій також зауважив, що після підвищення цін на електроенергію українцям не тільки доведеться платити за послуги монополістів, які принаймні забезпечують електроенергією, а й платити за передвиборну кампанію олігархів. «Гроші українців підуть на сплату послуг регіональних васалів, які годуватимуть населення гречкою, які натискатимуть на потрібні Президенту законопроекти. Також гроші підуть на сплату послуг політичних запроданців, які з телеекранів розповідатимуть вам про так звані 144 реформи, про боротьбу з олігархами тощо», — вважає Олексій Рябчин.
Нагадаємо, рішення про підвищення цін на електроенергію НКРЕКП з 1 січня 2018 року ухвалила на своєму засіданні в четвер, 28 грудня.

Стратегічні завдання для банків

Член фінансового комітету Верховної Ради, екс-голова парламентського фінансового комітету, народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка подякував Міністерству фінансів за те, що його пропозиції були враховані у стратегії державних банків до 2020 року, але висловив низку важливих та принципових зауважень до наявного проекту. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.
С. Рибалка звернув увагу на те, що не врахована принципова позиція щодо створення банків розвитку, хоча стратегічні завдання для державних банків поставлено більш-менш правильно. На його погляд, у завданні щодо дешевого кредитування пріоритетних галузей економіки необхідно вказати, що слід підтримувати виробництва та послуги із достатньо високою доданою вартістю та рівнем технологій. «Тобто кінцева мета — зміна структури економіки, а не просто дешеве кредитування якихось конкретних галузей, навіть пріоритетних», — зазначив депутат.
Також, на думку Рибалки, у стратегії має бути більше деталей стосовно конкретних механізмів реалізації завдань. Парламентарій також вкотре звернув увагу на проблему кредитного портфеля державних банків, непрацюючих кредитів. «Зі свого боку будемо у Верховній Раді просувати законопроект про управління державними баками», — додав народний депутат.

Всі статті рубрики На головну