Укр | Рус
Джіу-джитсу. Українець кращий серед синіх поясів! Відбулося вечірнє засідання Верховної Ради України Дитячий оркестр із Смиги отримав нові музичні інструменти Владі презентували результати опитування рівнян На Рівненщині торік всиновили 28 дітей Біатлон. Віта Семеренко та Ірина Варвинець потрапили в персьют Україна вдячна Канаді за рішення про продовження місії UNIFIER до 2019 року - Петро Порошенко Оболонський райсуд Києва оголосив перерву у розгляді справи за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича в державній зраді до 24 січня Глава держави: Гордий тим, що наші побратими - військовослужбовці канадської армії стоять в одному строю пліч-о-пліч з українськими воїнами Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики ухвалив план роботи на наступну сесію і перші цьогорічні рішення: стан інформаційної сфери вимагає закріплення й поглиблення попередніх напрацювань Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгія Церетелі (відео!) Україна вдячна Канаді за тверду підтримку нашого оборонного потенціалу - Президент Україна та Канада активно співпрацюють у впроваджені українських реформ - Президент Україна вдячна Канаді за підтримку у боротьбі проти російської агресії - зустріч Президента та Генерал-губернатора Канади 242 дні героїчної оборони. Відзначення третьої річниці вшанування подвигу українських <<кіборгів>>
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
03.01.2018

Розмови про закупівлю російського газу — шкідливі

Керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак переконаний, що Україна не повинна продовжувати контракт на закупівлю газу з компанією-монополістом країни-агресора.

«Путін ніколи не відмовиться від загарбницької політики щодо України. Імперська держмонополія «Газпром» — це не бізнес, а інструмент агресії», — зазначив він у Фейсбуці та наголосив на необхідності подальшого зміцнення енергетичної незалежності України.
«Відмова уряду Арсенія Яценюка від закупівлі російського газу була правильним стратегічним рішенням. Тоді уряд провів енергетичну реформу, мета якої — повна енергетична незалежність країни упродовж десяти років за рахунок власного видобутку газу, нафти і вугілля, диверсифікації постачання палива для атомної енергетики», — нагадав М. Бурбак.
Він також зазначив, що Україна поважає міжнародне право і виконає рішення Стокгольмського арбітражу, однак наш підхід до торгівлі з країною-агресором повинен залишитися незмінним. «Закупівельний контракт із «Газпромом» за жодних обставин не може бути продовжений. Розмови чи навіть натяки на це — шкідливі. Від 2020 року — тільки транзит», — зазначив керівник фракції «Народний фронт» та наголосив на важливості негайної демонополізації газового ринку України і Євросоюзу. «Наші реверсні закупівлі мають зберігатися, розширюватися і вилитися у повноцінне приєднання України до газової мережі Євросоюзу. Вже зараз Україна має домовлятися про імпорт американського LPG-газу, який уже надходить до Литви й Польщі», — зазначив він та висловив переконання, що коли Європа бажає бути вільною, то проект «Nord Stream-2» повинен бути остаточно похований у 2018 році.

Всі статті рубрики На головну