Укр | Рус
СБУ викрила комерційну структуру на фінансуванні терористичних організацій «Л/ДНР» Порошенко закликає українців підтримати наших героїв на "Іграх Нескорених" Залізнична станція в бориспільському аеропорту вже отримала назву «Міжнародні експерти і криміналісти повинні отримати доступ до місць злочинів на тимчасово окупованих територіях України», - Перший віце-спікер Ірина Геращенко Андрій Парубій: Рішення Вселенського Патріарха мають важливе значення не лише для української церкви, а й для України в цілому, для української пам’яті, її державності, її майбутнього ЄС і НАТО вітають рішення парламенту Македонії про зміну назви країни Путін готує спецназ для введення у храми УПЦ МП в Україні, – Тимчук "ПОЗИВНИЙ БАНДЕРАС" - ФІЛЬМ - ВІДКРИТТЯ ДНІВ УКРАЇНСЬКОГО КІНО НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ Міжнародна сільськогосподарська організація попередила про ризик голоду через зміну клімату У Херсоні скасували регіональний статус російської мови У Львові "замінували" вокзал - 800 евакуйованих Хто видасть «Відступника»? Швейцарський хор вразив чернігівців «Не поділили» ремонту дороги Бомбу під школою знешкодили, та небезпека не минула
Загрузка...
На головну
03.01.2018

Розмови про закупівлю російського газу — шкідливі

Керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак переконаний, що Україна не повинна продовжувати контракт на закупівлю газу з компанією-монополістом країни-агресора.

«Путін ніколи не відмовиться від загарбницької політики щодо України. Імперська держмонополія «Газпром» — це не бізнес, а інструмент агресії», — зазначив він у Фейсбуці та наголосив на необхідності подальшого зміцнення енергетичної незалежності України.
«Відмова уряду Арсенія Яценюка від закупівлі російського газу була правильним стратегічним рішенням. Тоді уряд провів енергетичну реформу, мета якої — повна енергетична незалежність країни упродовж десяти років за рахунок власного видобутку газу, нафти і вугілля, диверсифікації постачання палива для атомної енергетики», — нагадав М. Бурбак.
Він також зазначив, що Україна поважає міжнародне право і виконає рішення Стокгольмського арбітражу, однак наш підхід до торгівлі з країною-агресором повинен залишитися незмінним. «Закупівельний контракт із «Газпромом» за жодних обставин не може бути продовжений. Розмови чи навіть натяки на це — шкідливі. Від 2020 року — тільки транзит», — зазначив керівник фракції «Народний фронт» та наголосив на важливості негайної демонополізації газового ринку України і Євросоюзу. «Наші реверсні закупівлі мають зберігатися, розширюватися і вилитися у повноцінне приєднання України до газової мережі Євросоюзу. Вже зараз Україна має домовлятися про імпорт американського LPG-газу, який уже надходить до Литви й Польщі», — зазначив він та висловив переконання, що коли Європа бажає бути вільною, то проект «Nord Stream-2» повинен бути остаточно похований у 2018 році.

Всі статті рубрики На головну