Укр | Рус
З вини МОЗ склалася критична ситуація з медпрепаратами для хворих із термінальною стадією хронічної хвороби нирок Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді повернення у державну власність нерухомого майна вартістю понад 4 млн грн Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування впродовж восьмої сесії розглянув 18 контрольних питань Львівські вчителі повернулись з літньої школи у Румунії Сучасні майданчики -- для юних спортсменів Долинської У Лебединому дошкільнята ходитимуть до нового сучасного дитсадка Зустріли маківку літа Паломники прямували до Бердичева Соціальні ініціативи підприємців -- допомога державі Плата за користування надрами поповнює бюджет Державі повернуто землі на 82 мільйони Прийом громадян -- індикатор спроможності місцевого самоврядування Вшанували пам'ять визволителів Сєвєродонецька Енергоблок №3 РАЕС підключено до мережі – розпочато його понадпроектну експлуатацію Знову наступає чума свиней
Загрузка...
На головну
03.01.2018

Розмови про закупівлю російського газу — шкідливі

Керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак переконаний, що Україна не повинна продовжувати контракт на закупівлю газу з компанією-монополістом країни-агресора.

«Путін ніколи не відмовиться від загарбницької політики щодо України. Імперська держмонополія «Газпром» — це не бізнес, а інструмент агресії», — зазначив він у Фейсбуці та наголосив на необхідності подальшого зміцнення енергетичної незалежності України.
«Відмова уряду Арсенія Яценюка від закупівлі російського газу була правильним стратегічним рішенням. Тоді уряд провів енергетичну реформу, мета якої — повна енергетична незалежність країни упродовж десяти років за рахунок власного видобутку газу, нафти і вугілля, диверсифікації постачання палива для атомної енергетики», — нагадав М. Бурбак.
Він також зазначив, що Україна поважає міжнародне право і виконає рішення Стокгольмського арбітражу, однак наш підхід до торгівлі з країною-агресором повинен залишитися незмінним. «Закупівельний контракт із «Газпромом» за жодних обставин не може бути продовжений. Розмови чи навіть натяки на це — шкідливі. Від 2020 року — тільки транзит», — зазначив керівник фракції «Народний фронт» та наголосив на важливості негайної демонополізації газового ринку України і Євросоюзу. «Наші реверсні закупівлі мають зберігатися, розширюватися і вилитися у повноцінне приєднання України до газової мережі Євросоюзу. Вже зараз Україна має домовлятися про імпорт американського LPG-газу, який уже надходить до Литви й Польщі», — зазначив він та висловив переконання, що коли Європа бажає бути вільною, то проект «Nord Stream-2» повинен бути остаточно похований у 2018 році.

Всі статті рубрики На головну