Укр | Рус
Джіу-джитсу. Українець кращий серед синіх поясів! Відбулося вечірнє засідання Верховної Ради України Дитячий оркестр із Смиги отримав нові музичні інструменти Владі презентували результати опитування рівнян На Рівненщині торік всиновили 28 дітей Біатлон. Віта Семеренко та Ірина Варвинець потрапили в персьют Україна вдячна Канаді за рішення про продовження місії UNIFIER до 2019 року - Петро Порошенко Оболонський райсуд Києва оголосив перерву у розгляді справи за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича в державній зраді до 24 січня Глава держави: Гордий тим, що наші побратими - військовослужбовці канадської армії стоять в одному строю пліч-о-пліч з українськими воїнами Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики ухвалив план роботи на наступну сесію і перші цьогорічні рішення: стан інформаційної сфери вимагає закріплення й поглиблення попередніх напрацювань Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгія Церетелі (відео!) Україна вдячна Канаді за тверду підтримку нашого оборонного потенціалу - Президент Україна та Канада активно співпрацюють у впроваджені українських реформ - Президент Україна вдячна Канаді за підтримку у боротьбі проти російської агресії - зустріч Президента та Генерал-губернатора Канади 242 дні героїчної оборони. Відзначення третьої річниці вшанування подвигу українських <<кіборгів>>
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
03.01.2018

Об’єдналися, щоб стати сильнішими

Галина БРУХАЛЬ

На Прикарпатті об’єднані громади створили місцеву Асоціацію ОТГ. Нині до її складу увійшли 13 територіальних об’єднань. Ініціаторами виступили голови перших об’єднаних громад області, а організаційним майданчиком для підтримки Асоціації в перших її кроках — Івано-Франківський регіональний центр розвитку місцевого самоврядування. На установчій конференції директор Центру Руслан Панасюк представив новообраного голову Асоціації Ігоря Довірака, голову Печеніжинської ОТГ — першої офіційно зареєстрованої громади в Україні. Пан Довірак, у свою чергу, зазначив, що основними завданнями їхньої спільноти будуть захист інтересів об’єднаних громад, напрацювання спільних рішень та пропозицій із неврегульованих нині питань діяльності ОТГ. Дмитро Дзвінчук, почесний член правління Асоціації ОТГ Прикарпаття, депутат Івано-Франківської обласної ради, директор Офісу реформ, який був одним із тих, хто започатковував реформу децентралізації на Прикарпатті, назвав цей крок логічним. Та зауважив, що запорукою успішної діяльності утворень нового типу, якими є ОТГ, стане об’єднання зусиль для реалізації комплексних стратегічних завдань, які слугуватимуть інтересам усіх мешканців місцевих громад. Асоціація розгортає свою роботу на теренах області. Досвідчені керівники органів місцевого самоврядування вже готові ділитись досвідом та надавати організаційну допомогу представникам уже створених громад і тим, які тільки стають на шлях об’єднання.

Івано-Франківська область.

Всі статті рубрики На головну