Укр | Рус
Австрійці зацікавлені інвестувати в Рівненщину Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
04.01.2018

Хліб-сіль за освітянські заклади

Галина БРУХАЛЬ

На Прикарпатті у трьох селах Снятинського району врочисто відкрили освітні дитячі заклади. Навчально-виховні комплекси запрацювали в селах Красноставці та Вовчківці, а новозбудований дитячий садок — у Тулукові (на знімку).

Привітати дітей та батьків завітали народний депутат України по округу Юрій Соловей (на знімку другий праворуч), заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, голови Снятинської райради та райдержадміністрації Іван Угрин і Богдан Свіщовський. Гостей, як годиться, зустріли з хлібом та сіллю, а вони, в свою чергу, подякували всім, хто причетний до появи цих закладів освіти. Це історична подія для села, для громади та тих людей, які зробили все для того, щоб такі новосілля відбулись. Оскільки, як наголосив у своєму виступі Юрій Соловей, якщо є велике бажання громади та підтримка держави, то все можливо, і, мабуть, це один із найкращих новорічних подарунків, про які мріяли селяни.
У рамках заходів відбулися врочисті церемонії перерізання символічних стрічок та обряд освячення приміщень. Вихованці закладів отримали презенти від представників влади й у відповідь подарували їм свої виступи.

Галина БРУХАЛЬ.
Фото надано прес-службою Снятинської РДА.

Івано-Франківська область.

Всі статті рубрики На головну