Укр | Рус
Нові насадження - уже з ягідками <<відкату>> посадовцю 16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
12.01.2018

У «Приваті» обрали голову правління

Київ. Наглядова рада «ПриватБанку» призначила Петра Крумханзла на посаду голови правління і подала документи до НБУ на його утвердження. Про це днями поінформувала прес-служба банку. Згідно з повідомленням, Крумханзл закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990-му. Відзначається, що як член правління з операційних питань в «Райффайзен банку «Аваль» під час кризи 2008 року він зменшив витрати за рахунок реструктуризації мережі відділень. Також Крумханзл має цінний досвід у роботі фінансових компаній Heta Asset Resolution (Австрія) та Home Credit (Китай) у кризовий період.
Нагадаємо, у грудні 2016 року «ПриватБанк» було націоналізовано, на його докапіталізацію пішло майже 150 млрд грн державних коштів.

Всі статті рубрики На головну